Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ceny serwisu a jakość usługi


zimnyx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem całkowitym ignorantem jeśli chodzi o auta, od dwóch miesięcy jeżdżę A4 - moim pierwszym autem i brak mi jeszcze wyczucia co do serwisów: wiem, że jakość kosztuje, ale po przeczytaniu sporej liczby postów z tego działu dalej nie wiem gdzie się serwisować w Krakowie.

Przed chwilą rozmawiałem z panią z autospecial.pl i zapytałem o koszt wymiany rozrządu: - 2000 PLN brutto (części + robota) + gwar. 2 lata, natomiast wymiana oleju + filtrów + "sprawdzenie pod katem nieszczelności", 1700 PLN, ale chyba się przesłyszałem? (Jak pytałem 2 miesiące temu pani odpowiedziała 1200). Czy uważacie, że warto tam jechać? Jestem gotowy zapłacić za ASO pod warunkiem, że jest za co.

I jeszcze jedno, nie do końca w temacie: czy jazda do serwisu musi się kończyć przekazaniem informacji o "tajnych" zabezpieczeniach w aucie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z samochodem z tego rocznika w ASO bym sie nawet nie pokazywał. Ceny maja zabójcze nie wiedzieć za co żądają takiej sumy. Napisz na krakowskim forum gdzie polecaja sprawdzonego mechanika kup części u klubowicza TOM77 i jedz do gościa, który zna sie na rzeczy a zaoszczędzisz ogrom pieniędzy.

Rozrząd w Twoim samochdozie powinien zamknąć sie w granicach 1tyś zł z robotą (rozrząd z pompą wodną).

Wymiana oleju to kwestia zakupu oleju ja za olej Mobil 1 0w40 płaciłem 126zł + filtr oleju 23+ filtr powietrza 30+filtr kabinowy 30zł

Nie daj sie naciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...