Jump to content
0
zimnyx

[ALL] Ceny serwisu a jakość usługi

Recommended Posts

Witam!

Jestem całkowitym ignorantem jeśli chodzi o auta, od dwóch miesięcy jeżdżę A4 - moim pierwszym autem i brak mi jeszcze wyczucia co do serwisów: wiem, że jakość kosztuje, ale po przeczytaniu sporej liczby postów z tego działu dalej nie wiem gdzie się serwisować w Krakowie.

Przed chwilą rozmawiałem z panią z autospecial.pl i zapytałem o koszt wymiany rozrządu: - 2000 PLN brutto (części + robota) + gwar. 2 lata, natomiast wymiana oleju + filtrów + "sprawdzenie pod katem nieszczelności", 1700 PLN, ale chyba się przesłyszałem? (Jak pytałem 2 miesiące temu pani odpowiedziała 1200). Czy uważacie, że warto tam jechać? Jestem gotowy zapłacić za ASO pod warunkiem, że jest za co.

I jeszcze jedno, nie do końca w temacie: czy jazda do serwisu musi się kończyć przekazaniem informacji o "tajnych" zabezpieczeniach w aucie?

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z samochodem z tego rocznika w ASO bym sie nawet nie pokazywał. Ceny maja zabójcze nie wiedzieć za co żądają takiej sumy. Napisz na krakowskim forum gdzie polecaja sprawdzonego mechanika kup części u klubowicza TOM77 i jedz do gościa, który zna sie na rzeczy a zaoszczędzisz ogrom pieniędzy.

Rozrząd w Twoim samochdozie powinien zamknąć sie w granicach 1tyś zł z robotą (rozrząd z pompą wodną).

Wymiana oleju to kwestia zakupu oleju ja za olej Mobil 1 0w40 płaciłem 126zł + filtr oleju 23+ filtr powietrza 30+filtr kabinowy 30zł

Nie daj sie naciągnąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...