Treść opublikowana przez Destiny007
-
Gniazda zapalniczek nie działają
Czy jest jakiś sposób aby napięcie w gnieździe zapalniczki było również wtedy gdy zapłon jest na OFF ?? Potrzebuje mieć prąd na postoju !!
-
Podlączenie modułu haka
To nie jedyny problem po podpięciu orginalnego haka i modułu esp będzie warjowac i nie będzie działać bo te auta maja jakiś system stabilizacji przyczepy za który odpowiada esp. W ASO powiedzieli że mogą sie tego podjąć ale nie dają gwarancji ze się uda.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Jestem za
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
A jaki jeszcze inny program polecacie do nagrywania mp4 na DVD bo skończył mi się okres próbny Daniusoft DVD Creator i nie nagram płyty:facepalm:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
---------- Post dopisany 21-06-2013 at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 20:17 ---------- 3szt B7 i jedna B8 dzięki za spota
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mi pasi czaki daj jeszcze smsoprzypominacza przed spotem bo zapomnę
-
[B6 AVF] Woda na podłodze - kierowcy i pasażera
Właśnie przed chwilą wyczyściłem otwory odprowadzające wodę z podszybia, było tam jezioro akumulator stał wodzie. Wyciągnąłem akumulator i co bardzo ważne rozkrycie też podstawę na której stoi akumulator tam najwięcej syfu się zbiera. Są dwa otwory pod akumulatorem i pod wspomaganiem, obydwa zatkane mułem/błotem. Auto to moje stare najlepsze B6:a4fan: nie jak w opisie B8
-
B8 TrOOOOp
Ja ma gaśnice koło akumulatora i elegancko tam pasuje siedzi ładnie zaklinowana ale mam zamiast koło zestaw naprawczy. W Audi gaśnica powinna być zamontowana pod przednim siedzeniem pasażera.
-
Grupa na virusa i hamownie Nowy Sącz
To ile teraz konkretnie masz pod maską masz jakieś wykresy z tej dziwnej ale podobno dokładnej hamowni?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A wiec przejechany dystans to 1015 km średnia prędkość 77kmh FIS pokazywał cały czas 5.5 na ostatnich kilometrach 5.4 l skoczyło. W realu wyszło 5.51 l na sto wiec FIS raczej dokładnie pokazuje może trochę przekłamuje zaniżają wynik spalania o około 0.05 litra wiec to prawie nic. FIS zdał egzamin można mu wieżyc 98%
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
A jaką płytę najlepiej wybrać DVD-R czy DVD+R i z jaka prędkością. DVD+R jest następczynią -R i jest podobno lepsza szybsza i wogule ale po coś chyba -R produkują musi być w niej coś dobrego tak to by została tylko +R na Wikipedii znalazłem: DVD-R - lepsze do materiałów filmowych DVD+R - lepsze do rejestracji danych
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A DPFa usuwasz ???- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
"Temi"- B8 TrOOOOp
Wiąska kabli, tylko nie wiem czy będzie potrzebna oryginalna czy jest zmienik. Ja kupiłem hak, sterownik i kable "oryginalna używka":grin: na allegro bo była jedyna oferta z kablami. Najważniejsze żeby montował to ktoś z głową bo ja zaliczyłem 3 fachurów żaden nie umiał podłączyć elektryki nawet zakład który produkuje haki steinhof a w aso elektromechanik na L4 Jeden dał radę ale nie do końca bo teraz cały czas świeci mi kontrolka ESP. B8 mają "układ stabilizacji zestawu z przyczepą" który jest połączony z ESP. Co teraz zrobić żeby to zółte:wink: mi z deski znikło ??- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Kolo 23 maja jadę do Poznania to zrobię test FIS owi czy realnie podaje wskazania spalania. W jedna stronę będzie 500km wiec zakatuje do pełna i po powrocie to samo i wyjdzie szydło zworka.- Zbyt Duże spalanie
Nie chce się brzytwo wyrażał ale murze jesteście pojeba.... " 200 km/h i jeszcze dopisek non stop" przecież to prędkość zabójcza przy której komfort jazdy jest znikomy.- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
z drugiej strony ludziska w długi weekend mają czas a w tygodniu zapier... to może niedziela 12 maja ?- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja sie pisze 4 lub 5 maj czaki od razu ogłoś bo ludziska nie będą wiedzieć.- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
może wpadnę na chwile.- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
W B8 jak jedziesz na 1800 -2100 masz mniejsze spalanie niz jak byś jechał na 1400-1700 obrotów (według komputera) w b6 tej zależności nie zauważyłem.- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Czaki, alarm mi Rafał montował maszyna chodzi jak ta lala:banan:- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie to wygląda tak: Przejechałem 4921 km Spaliłem 327,9 litrów Wydałem na to 1821.72 zł Średnie spalanie wyszło 6.66 litra na 100 km Koszt przejechania 1 km to 37 groszy Wszystko to wskazania realne nie komputera 60% trasa - 40% miasto ON zwykły Orlen Normalnie użytkowanie klima, radio, navi czasem i CB Opony 225/55/17 letnie Jadąc 90km na tempomacie spalanie 4.7l i co ciekawe 5 i 6 bieg takie samo spalanie. Jadąc 123km na 6 biegu 2200 obrotów spalanie 5,3 l (wypalanie DPF) Tym razem miałem wszystko wyłączone oprócz CB i lądującego się tel. Malo realne to co pisze kolega maadrian miałem B6 AVF i wiem ze to są oszczędne silniki ale poniżej 4.5 nie u dało mi sie zejść jeszcze Q matys89 masz zepsuty samochód 8.75l to zdecydowanie za dużo na ten silnik. Ja w B6 robiłem na jednym baku trasę Tarnów - Wiedeń - Tarnów- Wysokie spalanie
spalanie jest zalezne od predkosci, predkosc wg komputerka czy licznika to nie predkosc rzeczywista a najczesciej zawyzona. Rownie dobrze moglbys nie podawac predkosci... przeciez to watek o spalaniu rozumiem o co ci biega ale nie rozumiem poco to piszesz:doh: bez podania "prędkości na tepo" ciężko ocenić czy dane spalanie jest wysoki czy niskie.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ok, dzieki, też mam właśnie dwie działalnosci do ogarnięcia, dla siebie i dla żony, i szukam wszelkich informacji, a najlepiej kogoś kto by mnie przez to poprowadził Siema Paweł dawno mnie tu nie było ale kupiłem nowego furacza i wróciłem :hi:Fundacja Tarnowskiego możne ci pomóc, osobiście nie korzystałem ale zamierzam - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt