-
Podlączenie modułu haka
No to mnie nie pocieszyłeś... A gdybym nie zdecydował się na wymianę wentylatorów to czy ktoś poratuje instrukcją jak podpiąć ten cały moduł?
-
Podlączenie modułu haka
Witam, kupiłem oryginalny, używany hak do mojego audi z 2007r. Z hakiem dostałem tzw moduł o numerze: 8K0 907 383 E, jednak wychodzą od niego dwie wiązki kabli które zostały przecięte przez sprzedającego. Czy mógłby mnie ktoś nakierować w jaki sposób mam podłączyć ten moduł oraz jak go się później instaluje? Czy za pomocą VAG uda mi się to zrobić? Pozdrawiam
-
Problem z odnalezieniem czujnika położenia sprzęgła
Szukałem, ale widocznie źle sformułowałem zapytanie, dzięki
-
Problem z odnalezieniem czujnika położenia sprzęgła
no to rzeczywiście mnie zdziwiłeś... ale dokładnie do czego ta pompa i gdzie ona się znajduje?
-
Problem z odnalezieniem czujnika położenia sprzęgła
Witam, dzisiaj podłączyłem samochód do oprogramowania diagnostycznego, które pokazało mi błąd czujnika położenia sprzęgła więc zabrałem się do jego odnalezienia, jednak moje poszukiwania zakończyły się porażką... Zdjąłem plastikową pokrywę spod kierownicy aby mieć bezpośredni dostęp do pedału sprzęgła, jednak przy sprzęgle nie ma żadnego czujnika. Czy ktoś wie gdzie znajduje się ten właśnie czujnik? Samochód: Audi A4 B8 2008r. TDI 143KM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich fanów A4, nazywam się Dawid, mieszkam w Chełmie. Czy jest tu ktoś może z mojego miasta?
Dax13
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta