Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] swiatla DAYLINE


k1ki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, posiadam a4 b6 2003 rocznik, kolor szary.

Bardzo podobają mi się lampy od a5(pewnie jak większości z was:P)

Chciałbym zapytać czy ktoś na forum ma moze wstawione te światla nazywane "DAYLINE"? Chętnie zobaczyłbym jakieś fotki b6 z takimi swiatelkami. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... (pewnie jak większości z was:P) ...

oj mylisz się :naughty: nie zakładaj tego... :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 21:43_________________________________________________audy_0020_a4_0020_b6_0020_copy.jpg:sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Devil Eyes było dużo na forum, nie tylko odnośnie B6 ale i B5 czy B7. W większości opinie były negatywne. Zresztą :szukaj: a zobaczysz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że lampy wyglądają całkiem, całkiem :) Z tym, że nie te, które kolega Piechol pokazał na fotce :) Niedawno wyszedł nowszy model, z zaokrągleniem pod soczewką i myślę, że jest godny uwagi :) A tu fota z allegro właśnie z tymi lampami:

c97366872lampyyy.th.jpg

Występują dwie wersje:

normalne kierunki:

vsheadlightsswa04agxb.th.jpg

LEDowe kierunki:

vsheadlightsswa04agxbll.th.jpg

Na fotach wyglądają dobrze ale chciałbym jeszcze zobaczyć je na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko tworzywo z jakiej zostal zrobiony ten reflektor to jest taki syf ze szkoda gadac

i to jeszczze za tyle pieniedzy - koszt wyprodukowania takiej lampy to 30 zł a kolesie chcą po 700 zl na allegro - nie warto bo lampa nie pasuje w ori otwory lekko trzeba wyginac przycinac

p.s jeden wielki badziew

ale ogolnie fajnie wygladają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, ja jestem przeciwnikiem gięcia i cięcia czegoś co powinno pasować jak ulał ;) W takim razie ja bym sobie darował, tym bardziej że jeśli nie znajdziesz na allegro za cenę którą podał Dżo-Dżo to zostaja tylko sklepy - a tam chodzą po 1200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dejlajny są :sick3: tak jak koledzy pisali, jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, soczewka pewnie do d*py i nic nie będziesz widział w nocy :thumbdown:

lepiej w ksenon zainwestuj, a jak już masz to w bi-ksenon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...