Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] słychać już popychacze hydrauliczne


dave

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :a4fan:

mam taki problem okolo 2 tygodnie temu zaczeło mi cos stukac w skilniku pojechałem wiec do mechanika i odrazu stwierdził ze to "szklanki" (wogole nie mam pojecia co to jest)

powiedzial ze trzeba je wymienic ale jest to bardzo duzo roboty i naprawa nie bedzie tania, z kolei drugi mechanik powiedział zebym na poczatek wylal stary olej i wolał nowy z jakims preparatem do przeczyszczania wewnatrz silnika.

Sprotkał sie juz ktos z tym ??

dzieki za pomoc ... ;-(

[ Komentarz dodany przez: lukas23: 05-05-2007, 19:36 ]

A chcesz ostrzezenie :question: co to jest za temat :question: radze poprawic go :exclaim:

[ Komentarz dodany przez: wiki: 05-05-2007, 20:05 ]

przy wekendzie ci go poprawiłem ale to w drodze wyjątku, na przyszłość proszę pisać sensownie i poprawnie nazywać tematy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dave, co do szklanek nic nie pomoge, ale kiedys kupiłem srodek do płukania silnika. Leje sie go przed wymianą i zostawia auto na ok 15min na wolnych obrotach, nastepnie wszystko zlewa z silnika. Po zalaniu nowego oleju zauważyłem, że jest on przejrzysty do nastepnej wymiany. Poza tym mniej go ubywa między wymianami. Polecam (koszt ok. 15zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien przedłużyć ich agodnię.

i nic pozatym, na zużyte mechanicznie części to jedynie wymiana pomoże, ale jak ci delikatnie mlaskają i to nie zawsze to nich kolega da sobie na wstrzymanie te typy tak mają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...