Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] w jaki sposob sprawdzić felgi


Pawci_o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Koledzy trafia mi sie okazja kupienia w atrakcyjnej cenie oryginalne felgi 15 calowe, nie wiem w jaki sposob sie sprawdza alufelgi czy nie były łatane,

jutro jade je ogladnac i napewno podjade z nimi do zakladu zeby mi sprawdzili czy nie sa krzywe.

Proszę o rady na co mam zwrocic uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem te felgi... na maszynie wyszly ze sa proste.. sa troche obdarte.. nie wiem czy to lakier bezbarwny jest obdarty i czy piaskowanie i nowy lakier wystarcza czy w jakiś inny sposób trzeba je odrestaurować? zrobię wieczorem foto i wzuce na forum to ocenicie.

koleś nie chciał mi zejść z ceny chciał 400 zł zaczolem z nim gadke i powiedziałem że wiecej jak 350 nie dam nie ma szans no i ostatecznie za sprawą mojej nażeczonej kupiłem za 330 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje zakupu :good:

a gdy ja bede kupowal swoje to porzyczysz mi swoja nazeczona do negocjacji :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje zakupu :good:

a gdy ja bede kupowal swoje to porzyczysz mi swoja nazeczona do negocjacji :tongue4:

hmmm ok ale będzie cię to kosztowało bąboladę i ptasie mleczko waniliowe z wedla - to jej paliwo :P

ja jutro zabieram sie do samodzielnego czyszczenia felg, zrobie odpowiednie zakupy dzis i może w poniedzialek uda się założyć nowe fele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...