Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z licznikiem Jager 1/2 Fis (film)


baltazar645

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Już po wymianie procesora

wszystko działa ok

kosz procesor 32 zł, wgranie 100,00, weryfikacja 50,00 czyli 200,00

Niestety w sklepach elektronicznych nie mają odpowiednich podstawek do programowania tych procesorów, musiałem skorzystać z usług RC Elektronik

wszystko w Krakowie

Normalnie RC naprawia licznik za 400,00 zł

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przyszedł wreszcie czas na zamknięcie tematu pt. licznik jager i procesor motoroli... licznik już działa i nie ma już objawów pokazanych na filmie załączony przezemnie na początku tematu, wymiana procesora pomogła licznik jak nowy, koszt całej operacji to 140 zł, procesor z allegro ok. 40 zł, usługa zaprogramowania i wlutowania procesora 100 zł tak więc suma nie duża, a jakże człowiekowi lepiej na sercu jak wszystko dobrze działa. Pozdrawiam temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie za odgrzewanie kotleta, ale wydaje mi się że ten temat powinien być przyklejony, albo chociaż w FAQ bo co chwila ktoś o to pyta.

A i nie kupujcie procków produkcji Motoroli bo motka wyprzedała dział produkcji procków 6lat temu ponoć. Teraz firma sie nazywa Freescale. Jedyne procki ze znaczkiem M to albo stare z magazynów albo chińszczyzna. Może to jest problem kolegi afaberra, który po roku znów miał procka do wymiany, jego fachman kupił najtańsze chinole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam panowie sprawa z tym tranzystorkiem???? bo mnie ten licznik już wk.......... jak pokarze ze mam 110 c to klima mi nie działa i ostrzega ze płyn się gotuję........

I jak ? Znalazłeś powód tego wariowania wskazań temperatury?

Ja wczoraj dzwoniłem do serwisu zajmującego się licznikami i facet powiedział, że wstępnie według niego to procesor do wymiany i koszt będzie około 300 PLN

Umówiłem się na środę. Zobaczymy czy mi to naprawią i ile będzie to kosztować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...