Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AUDI A4 B6] Zgubiłem kluczyk, proszę o poradę fachowca.


powles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa,

Mam następujący przypadek. Otóż zgubiłem klucz (scyzoryk) do mojego A4 B6 2004 i już sam nie wiem jak tę sprawę rozwiązać. Klucz zgubiłem koło garażu na osiedlu i pomimo ogłoszeń oraz sprawdzania na policji... ktoś go znalazł i nie oddał...

Teraz mam problem:

byłem u fachowca i mówi mi, że taki kluczyk jedynie w ASO mi mogą zamówić nowy (żebym miał dla PZU) oraz zaprogramować oba klucze od nowa, żeby tym co zginął nie szło uruchomić silnika... fachowiec twierdził, że wtedy ten pilot, który zginął nie otworzy auta, żeby nikt go nie otworzył kluczykiem zaproponował mi zaślepienie zamka drzwi.

Natomiast w Ignaszak ASO Audi twierdzą, że co prawda nie da się zapalić silnika tym zgubionym kluczem, ale auto będzie można otworzyć z tego zgubionego pilota.

Nie mogę tak zostawić auta, bo CB radio czy telefon Audi mogą zniknąć niepostrzeżenie, nie mówiąc o innych rzeczach, jak zakupy itd... albo i całe autko.

POMÓŻCIE JAK TO ROZWIĄZAĆ i który z tych fachowców ma rację?

Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 20:48_________________________________________________odpowiedz na a4club.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem,że masz klucz zapasowy??narazie trzeba na nowo zaprogrampwac immo,żeby znalazca nie mógł odpalic auta kluczem który ma i to jest najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam klucz zapasowy, ale boję się o kradzież CB radia, telefonu lub innych rzeczy z wnętrza auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piloty można wykasować z pamięci, ale musiałbyś jeszcze część mechaniczną zamienić, czyli powymieniać wkładki zamków i stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc, uspokoiliście mnie.

Z tego co widzę to facet w serwisie ASO był niebardzo zorientowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...