Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pytanie o typ skrzyni biegów


Grzes_x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. rozsypała mi sie skrzynia w mojej A4 (brak trzeciego biegu:/) obszukałem cale forum, jednak nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. chodzi mi mianowicie jaki model skrzyni powinienenm zakupic? jak mi wszyscy mowia remont nie wchodzi w gre bo moze to wysjc drozej niz zakup uzywanej... Mam A4 1.9TDI, 110KM, z konca 99r (juz po lifcie), kod silnika jaki wyczytałem z ksiazki serwisowej to AFN. jaka do tego pasuje skrzynia? o i moze wie ktos gdzie na skrzyni znajduja sie te symbole...bo szukałem ale tez nie moge nic znalesc:/

z gory dzieki za szybka odpowiedz i pozdrawiam. Szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że kod twojej skrzyni to EEN. Możesz to sam sprawdzić na tej samej naklejce z której odczytałeś kod silnika jest też kod skrzyni biegów. Jeżeli nie rozebrałeś swojej skrzyni to na twoim miejscu bym to zrobił i sprawdził co się stało ponieważ kupić skrzynie to tez loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku mi zgrzytala, i przypuszczam ze to synchronizator mi sie sypnał( z tego co sie orientowalem nie za tanie one sa) a teraz zgrzyta i wywala. mysle ze sie lozysko rozsypalo, albo tryby poscinaly... a teraz co do rodzaju skrzyn... na allegro widzialem ze najpopularniejsze sa te dhf. co sie wogole stanie jezeli zamontuje taka skrzynie? bedzie pasowala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...