Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Zawór n75 w silniku benzynowym do czego służy


adigawi

Rekomendowane odpowiedzi

witka, mam pytanko takie jak w temacie. zawór ten jest u mnie podłączony tylko do dwóch końcówek ( tych co są obok siebie tworząc kąt 90stopni ). Jeden wężyk to podciśnienie, a drugi idzie chyba do tempomatu?!?!?! :blink: czy jest to oryginał czy może jakiś patent? jeżeli oryginał to co z trzecią koncówką tego zaworu która jest obecnie zaślepiona? pisze posta bo w "sam naprawiam" nie ma prawie nic o dolocie...... i o tego typu sprawach....[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 18:28_________________________________________________może sie troszke poprawie bo właśnie ten zawór miałem przed oczami: jeden wężyk wychodzi z niebieskiej plastikowej puszki w kształcie bałwana umieszczonej zaraz za zderzakiem i wchodzi do zaworu, kolejny wężyk z zaworu wychodzi drugą koncówką tą obok i sie rozdziela na dwa-> jeden z nich biegnie do zaworu regulującego chyba przepływ powietrza w kolektorze dolotowym (z przodu silnika od strony cewki) a drugi się znowu dzieli-> i kolejne dwa biegną odpowiednio do puszki od tempomatu i gdzieś w okolicy przepustnicy... troszke to pogmatwane dlatego chciałbym wiedzieć czy to jest oryginał czy może ktoś tu za bardzo namieszał... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...