Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Stuki zawieszenia


Farszu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem cos mi stuka w zawieszeniu przód a4 b6 amory jeszcze na gwarancji łaczniki wachacze ok a dalej stuka .Jak bujam autem na postoju to słysze jakieś stuki odpinałem końcówki drązka tylko pojedyńczo i nic .Może ktoś miał podobny problem .Czy moga to byc poduszki amortyzatorów lub przekładnia jak ruszam kierownica to słysze stuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki amorków mogą być jak najbardziej - podnieś auto za błotnik do góry. Jak będzie puknięcie, to właśnie poduszki mogą być.

Sprawdź też łączniki - przy kręceniu kółkiem mogą stukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Pudziana nie polecam do tego. Na pół metra unosić też nie trzeba.

Z głową, a gwarantuje że błotnik zostanie na miejscu. Przynajmniej mój ma się nadal dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypinałem je i sprawdzałem góra dół czy niepukają pozatym byłem na sprawdzeniu wachaczy u gościa i też stwierdził że są dobre.

[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 11:52_________________________________________________poduszki wymienione i dalej lipa jak było tak dalej puka [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 18:34_________________________________________________Już sam niewiem sprubuje jeszcze wymienić amortyzatory może to one pukają[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 19:06_________________________________________________Problem rozwiązany pukały amortyzatory które sa jeszcze na gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...