Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czujniki parkowania


lukas.op

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące (jak w temacie) czujników parkowania. Przyzwyczaiłem się bardzo do tego jeżdżąc długi czas Citroenem C5 i chciałbym sobie zamontować to też w swojej nowo kupionej A4 :) Nie chce żadnych z wyświetlaczami itp tylko po prostu z sygnałem dźwiękowym (tak jak miałem), dlatrgo na allegro znalazłem np takie: http://moto.allegro.pl/item748569725_czujnik_cofania_z_glosniczkiem_srebrne_sensory.html . Możecie poradzić czy takie kupne i zamontowane działają dobrze, czy to jakiś szajs? Jeśli ktoś montował i wie to proszę o podpowiedź, albo zaproponujcie mi coś jeśli macie coś sprawdzonego.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, montowałem teraz te z allegro u siebie w jeepie, spisują się bardzo dobrze, 35cm do biiiiiiii moim zdaniem jest akurat, polecam! w a4 pewnie tez sobie załozę jak przyciemnie szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

zamontowalem niedawno u siebie takie ustrojstwo - 350zl z montazem

zrobilem to posrednio dla siebie, bardziej dla zony z wiadomych wzgledow, powiem tak, jak za taka cene to spelnia swoje zadanie, zaczyna piszczec od 1m a na maxa od 0,4-0,3 jedynie co mnie wku... to ze piszczy bardzo glosno i nie wiem gdzie to sciszyc (niby mozna wg instrukcji ale nijak nie widac tego na urzadzeniu) ale to detal

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...