Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFF] Problem z zapowietrzoną pompą paliwową

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem proszę o pomoc jak odpowietrzyć układ paliwowy A4. 1,9 tdi disel na pompowtryskach 115km, 2000 rocznik listopad,wymieniłam filtr paliwa, ,przedmuchiwałam węzyki i dalej nie pali jak odpali to tylko na chwile i gaśnie,nie wiem co się dzieje..co mam robić proszę o pomoc.może któryś z kolegów już miał taki problem i sobie w jakiś sposób poradził..i podpowie mi.... :mysli: :mysli: :mysli: [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 14:14_________________________________________________widzę że żaden z kolegów nie może mi pomóc...

Opublikowano

a skąd wiesz że akurat jest zapowietrzony??

podepnij VAg i zobacz błędy

Opublikowano
  • Autor

wiem bo już raz miałem takie coś ale wymieniłem filtr paliwa i jakoś do tej pory sie dawał radę,a teraz mi się stało tak samo nie wiem czy to od felernego paliwa czy to iż do końca wyjeździłem paliwo i tak się stało ale teraz nawet nie mam pojęcia co jest zrobiłem tak samo zresetowałam koputer i wymieniłerm pomę przedmuchałem wszystko i nalałem paliwo i nic,,,odpali ale zaraz gaśnie zapakla się kontrolka od oleju a olej w normie..co mam teraz robić...

Opublikowano

zresetowałem komputer

jak to rozumieć :mysli:

odpali ale zaraz gaśnie zapala się kontrolka od oleju a olej w normie..co mam teraz robić...

to normalne- kontrolka gaśnie gdy silnik pracuje i jest ciśnienie

bez VAGA można tylko wróżyć

Opublikowano
  • Autor

przepraszam taki jestem zdenerwowany z tego wszystkiego napisałem że wymieniałem pompę paliwową,a wymieniłem filtr paliwa..taki jestem zły że wszystko mi po głowie chodzi ze złości na ten samochód..może teraz ktoś podsunie mi jakiś pomysł co mam dalej zrobić aby te auto odpaliło...[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 17:58_________________________________________________tak pomyślałem aby sie sprawdzić na VAGA ale teraz nie mam takiej możliwości..muszę radzić sobie sam i z pomocą was... :mysli::(

Opublikowano

paliwo w filtrze jest??

Opublikowano

zapodaj samostartu i ruszy

Opublikowano

zapodaj samostartu i ruszy

:wallbash:

samostart to do ursusa

Opublikowano

i koniecznie zalej filtr

Opublikowano
  • Autor

tak zalałem filtr..i wiecie co nic..mósiałem tą krowę ciągnąć na lince żeby odpaliła...załapała i zgasła...ale samostart nie próbowałem bo nawet nie wiem czy takie coś tu dostanę...

Opublikowano

mósiałem tą krowę ciągnąć na lince żeby odpaliła...załapała i zgasła...

może rozrząd już przeskoczył :mysli:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 18:35_________________________________________________lepiej skombinuj VAG bo narobisz tyle problemów, że Twoje TDI będzie się nadawało na złom

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za pomoc..moja A4 zapie.....jak trza...była jednak tak zapowietrzona że bez mechanika sie nie obeszło...pozdawiam wszystkich... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.