Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Co to za wiązka kabla w barażniku


zyga100

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem avanta z 98r i słabo odbiera mi radio. Dziś w bagażku w schowku znalazłem zwinięty kabel z wtyczką gdy go poruszę to radio zaczyna dobrze odbierać. Wie ktoś może od czego to kabel i gdzie go podłączyć? a wtyczka wygląda tak.

Ts1NZ50S.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak rozwine ten kabel i tą wtyczkę podniose do góry to radio dobrze odbiera.więc to chyba kabel od anteny radiowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam taki kabel umiejscowiony miedzy podsufitka a antena(dojscie do tego miejsca po wyciagnieciu lampki w bagazniku na gorze). Jesli masz wzmacniacz antenowy to podlacz ten kabel i zobacz czy radio ci lepiej sciaga. Wiecej info znajdziesz na tym forum wlacznie z rysunkiem opisujacym schemat instalacji anteny radiowej.

pozdro,

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmaniacz antenowy znajdziesz w miedzy podsufitka a dachem auta. Siadasz tylkiem w bagazniku, patrzysz w gore i jest tam lampka. Podwazasz z lewej i prawej, wyjmujesz lampke. Tam masz przestrzen w ktorej bedzie widoczna taka mala kostka jakby w rozmiarze pudelka od zapalek. Te "pudeleczko" powinno byc przymocowane do mocowania anteny do karoserii. Do tego "pudeleczka" powinny byc podlaczone kable.

Schematu musisz sobie sam poszukac, haslo w opcji szukaj wzmacniacz antenowy czy cos takiego...

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie...ja rowniez nie mam wzmacniacza antenowego. Radio odbiera mi bardzo kiepsko, mam chorusa ori. Dzis wlasnie zamiescilem pytanie na forum ale nikt nie odpowiedzial...

Nie wiem czy wymieniac radio na nie ori, czy kupic jakies inny wzmacniacz antenowy(http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=wzmacniacz+antenowy+samochodowy), czy kupic wzmacniacz od sedana...

Jesli znajdziesz jakies rozwiazanie to daj mi znac...

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wie ktoś może gdzie podłączyć ten kabel ?????????????????????

[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 17:05_________________________________________________to wie ktoś może gdzie podłączyć ten kabel ?????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...