Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Klima po przegladzie i dziwny zapach po jakims czasie


lmatys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiec tak, klima ostatni przeglad w ASO miala jesienią 2005 roku.

Wiec postanowilem zrobic kolejny przeglad ale tym razem w Shelll Auto Serv bo taniej ;-).

Napelnili, sprawdzili szczelnosc...ale odgrzybianie polegalo na postawieniu takiej puszki przy galce zmiany biegow i wylatywal taki bialy gaz...klima wlaczona na maxa przy zamknietym obiegu.

Po okolo 2 miesiacach jak spadnie deszcz czuje taki troche dziwny zapach ..niby to wilgoc niby to nie wiem...pytanie jest nastepujace: czy to odgrzybianie zostalo wykonane poprawnie?

Czy moze lepiej podjechac do ASO zeby to poprawili skoro czuje jakis dziwny zapach?

Jak jest sucho na drodze to prawie jest to niewyczuwalne.

Za podpowiedzi dziekuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lmatys, jest metoda odgrzybiania firmowana przez Icemana w Warsztacie, zastosuj u siebie i będzie dobrze

To samo jest w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wszystkich furmankach jest tak samo tylko różnie z dostepem do parownika, a odgrzybianie dymem czy ozonem niedokońca zdaje egzamin ale działa na klientów :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest w B6?

nie wiem jak tam z parownikiem ale dojście do wentylatora i wyciągnięcie go nie jest już takie proste (tragedia) jak w B5, ostatnio wymieniałem wentylator to powiem wam że odkręcenie jednej z 3 srubek (tylnej) spowodowało że pożyję chyba z rok krócej... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wszystkich furmankach jest tak samo tylko różnie z dostepem do parownika, a odgrzybianie dymem czy ozonem niedokońca zdaje egzamin ale działa na klientów :rotfl:

Witam.

Co radisz zrobic w mojej sytuacji? (mechanikiem nie jestem i odkrecac srubek nie bede)

Slyszalem ze jak sie zaniedba ta sprawe (jak zreszta ze wszystkim) to potem mozna miec problemy z klima..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wszystkich furmankach jest tak samo tylko różnie z dostepem do parownika, a odgrzybianie dymem czy ozonem niedokońca zdaje egzamin ale działa na klientów :rotfl:

Witam.

Co radisz zrobic w mojej sytuacji? (mechanikiem nie jestem i odkrecac srubek nie bede)

Slyszalem ze jak sie zaniedba ta sprawe (jak zreszta ze wszystkim) to potem mozna miec problemy z klima..

Pozdrawiam.

radze wizyte w serwisie z prawdziawego zdarzenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze wizyte w serwisie z prawdziawego zdarzenia :biggrin:

Znasz takowe w Poznaniu poza ASO?

A jak ASO, to na co zwrocic u nich uwage??...czego sobie zazyczyc...zeby mi tylko samego spreja nie wpuscili ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...