Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak sprawdzic temp silnika?


mrluke

Rekomendowane odpowiedzi

czołem! czy możecie mi podpowiedziec gdzie na VAG-COMie moge sprawdzic temp. silnika? bo kurka kupilem nowy czujnik i termostat -termostat niestety WAHLER-nowy i to za 70zl ! teraz zaluje ze byc moze jest jakis wadliwy... mianowicie na klimatronicu temp mi pokazuje 80 stopni na kanale 49 a na 51ym kanale 90 i teraz nie wiem czym sie sugerowac, którym kanalem, czy tym 49ym czy 51 kanalem. audi z roku 1998. no a wskaznik na desce rozdz. czasami tez spada do 80 stopni, chciaolbym to jeszcze sprawdzic na VAGu ale nie wiem gdzie tego szukac...

i pytanie drugie, czy temperatura gdy wszystko jest sprawne ma caly czas pokazywac 90 stopni w benzyniaku, nawet teraz gdy jest tylko +2 stopnie na zewnatrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie temp silnika jest w kanale 000 lub na kanale 021. Co do temp silnika powinna byc około 90 stopni moze sie wachac o +/- 5 stopni. Jezeli miałbys wadliwy termostat to temp spadałaby do około 70 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam padniety termostat tylko nie mam kiedy go wymienic i w trasie mam około 70 stopni ale auto jest ekonomiczne w miescie 10,5l. Napewno bedzie róznica w spalaniu ale nie wielkie, u ciebie to mysle ze nie zauważalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...