Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Czy to pompa paliwa?


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

Pytam, ponieważ przy bardzo niskiej temperaturze autko po podgrzaniu zapala od razu ale po kilku sekundach gaśnie i jedyna opcja odpalenia to holowanie, przydażyło mi się tak już drugi raz w ciągu jednego miesiąca.

Dziś sytuacja się powtórzyła i co zauważyłem, że zawsze gaśnie po takim samym czasie od uruchomienie....tak jakby się paliwo cofało ;(

Immobilizer jest ok.

Gdzie można podłączyć VAGa koło Wielunia?

Pomóżcie coś i doradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co opisujesz to może być kilka przyczyn np. przekaźnik pompy paliwa,uszkodzony przewód paliwowy,pompa paliwa w a w najgorszym przypadku pompa wtryskowa :kwasny: Nikt ci pewnie tu nic nie wywróży dopóki nie :vaglogi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wymieniłem ale byłem u fachowca od pomp i mówi że tego robi tuzin miesięcznie :confused4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 21:14_________________________________________________a ile płaciłeś bo chciałbym porównać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za regeneracje samego sterownika zaplaciłem 5 stów. Ale to nie pomoglo mussze jeszcze zrobić mechanike która nie jest juz tak droga w sumie cała pompe z ustawieniem zrobie za ok 1700 zł. Sterownik + zaworki zwrotne + tłoczek przestwiacza kata wtrysku + tuleja cylindrek jak zwal tak zwal. Lepiej zrob wszysko bedziesz mail spokuj na kolejne 150 - 200 tys. Jaki masz przebieg w aucie (org?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...