Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Słuchawka na BT jaka?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, chciałbym zmienić moją aktualną słuchawke Nokie BH-200 http://www.ceneo.pl/264864 na coś co napewno będzie głośniejsze .. ponieważ ta słuchawka jest fajna ale do momentu kiedy jest cisza w autku... uchyle szybe i już mam problemy z dosłyszeniem mowy rozmówcy... druga strona też średnio mnie słyszy z tego co mówia... napewno wielu osobą ten temat sie przyda.. bo koszt takiej sluchawki to równowartość jednego mandatu za rozmowe przez sam telefon... limit cenowy mysle, że jakieś 100 zł... pozdrawiam.

Opublikowano

Polceam taką Motorolkę http://allegro.pl/item809066799_1614_sluchawka_bluetooth_motorola_h700_black_blue.html

Jej główną zaletą jest otwierany mikrofon. Nie trzeba szukać włącznika. Jak dzwoni telefon wystarczy ją otworzyć (wtedy się włącza) założyć na ucho i od razu można rozmawiać. Zamknięcie mikrofonu kończy rozmowę i wyłącza słuchawkę (nie ciągnie już baterii). Bardzo ergonomiczne.

Oczywiście tak jak inne słuchawki można mieć ją też założoną cały czas na uchu. Jest wtedy w trybie czuwania i odebranie/kończenie rozmów obsługiwane jest przez główny przycisk.

Dodatkowo ten model można sparować z 2 telefonami.

Z tego co wiem obecnie nie jest już produkowana a nowsze motorolki nie mają już takiej funkcjonalności.

Opublikowano
  • Autor

Polceam taką Motorolkę http://allegro.pl/item809066799_1614_sluchawka_bluetooth_motorola_h700_black_blue.html

Jej główną zaletą jest otwierany mikrofon. Nie trzeba szukać włącznika. Jak dzwoni telefon wystarczy ją otworzyć (wtedy się włącza) założyć na ucho i od razu można rozmawiać. Zamknięcie mikrofonu kończy rozmowę i wyłącza słuchawkę (nie ciągnie już baterii). Bardzo ergonomiczne.

Oczywiście tak jak inne słuchawki można mieć ją też założoną cały czas na uchu. Jest wtedy w trybie czuwania i odebranie/kończenie rozmów obsługiwane jest przez główny przycisk.

Dodatkowo ten model można sparować z 2 telefonami.

Z tego co wiem obecnie nie jest już produkowana a nowsze motorolki nie mają już takiej funkcjonalności.

Malik ta sluchawka wyglada fajnie..tylko powiedz mi zkad sie wziela az tak niska cena..??model 710 jest produkowany teraz..nie lepiej dolozyc pare groszy i kupic aktualny model? a jak z czasem czuwania ale tym realnym ??[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 14:52_________________________________________________a jakas inna nokia? czy moze odpuscic sobie ta marke jesli chodzi o sluchawke... LG juz mialem i wiecej nie kupie..( bardzo niewygodna juz po godzinie uzytkowania i nie male jaja ze sparowaniem urzadzenia)
Opublikowano

Polceam taką Motorolkę http://allegro.pl/item809066799_1614_sluchawka_bluetooth_motorola_h700_black_blue.html

Jej główną zaletą jest otwierany mikrofon. Nie trzeba szukać włącznika. Jak dzwoni telefon wystarczy ją otworzyć (wtedy się włącza) założyć na ucho i od razu można rozmawiać. Zamknięcie mikrofonu kończy rozmowę i wyłącza słuchawkę (nie ciągnie już baterii). Bardzo ergonomiczne.

Oczywiście tak jak inne słuchawki można mieć ją też założoną cały czas na uchu. Jest wtedy w trybie czuwania i odebranie/kończenie rozmów obsługiwane jest przez główny przycisk.

Dodatkowo ten model można sparować z 2 telefonami.

Z tego co wiem obecnie nie jest już produkowana a nowsze motorolki nie mają już takiej funkcjonalności.

Malik ta sluchawka wyglada fajnie..tylko powiedz mi zkad sie wziela az tak niska cena..??model 710 jest produkowany teraz..nie lepiej dolozyc pare groszy i kupic aktualny model? a jak z czasem czuwania ale tym realnym ??[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 14:52_________________________________________________a jakas inna nokia? czy moze odpuscic sobie ta marke jesli chodzi o sluchawke... LG juz mialem i wiecej nie kupie..( bardzo niewygodna juz po godzinie uzytkowania i nie male jaja ze sparowaniem urzadzenia)

Nie wiem skąd taka niska cena. Może właśnie dlatego, że już ich nie produkują, 710 paruje się z 2 telefonami. Pomyliłem się, 700 nie ma tej funkcjonalności. Ale czy warto dopłacać tylko za to?

Polecam te słuchawki właśnie ze względu na ergonomię (otwierany mikrofon, który jednocześnie włącza i wyłącza słuchawkę).

Jednak nic nie przebije zestawu BT Audi w B6/B7 :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_instalacja_fabrycznego_modulu_bluetooth-t32362.0.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.