Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wyciek z dmuchawy do środka auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jednak udało się zlokalizować wyciek do środka po prawej stronie autka...

leci z dmuchawy - w weekend stanąłem na progu i lekko przechyliłem autko na prawą stronę...moim oczom ukazał się wyciek z dmuchawy - z jej dna, gdzie umiejscowiony jest mały otworek...po zatkaniu palcem wyciek ustał :decayed:

znalazłem na forum wiele informacji na tematy pokrewne, jednak dotyczące modelu B5, a nie B6, a właśnie ten posiadam...

Dlatego zwracam się do Kolegów z prośbą o wyjaśnienie skąd leci woda i jakie ma to znaczenie dla dmuchawy...czy leci po silniku dmuchawy czy jakimś kanalikiem (tak jak ma to miejsce w przypadku Audi B5 - odprowadzenie wody z klimatyzacji) ??

u mnie żadnych wężyków w okolicach dmuchawy nie znalazłem! czy w modelach B6 już ich tam nie było?

widziałem gdzieś jakiś czas temu wątek mówiący o wymianie uszczelek pod obudową filtra kabinowego, jednak teraz nie mogę go odnaleźć. Jeśli Wasze sugestie będą dotyczyły wymiany tychże uszczelek, to czy mogę prosić o informację, jakimi numerami katalogowymi są opatrzone...

pozdrawiam i proszę o Wasze uwagi:)

dzięki wielkie

glechu

p.s rozpocząłem nowy wątek, gdyż mój poprzedni został już zamknięty... :notworthy:

Opublikowano

płynu nie ubywa ? może chłodnicza uszkodzona :szukaj: jeśli już Twój temat został usunięty znaczy że jest podobny ,więc poszukaj :szukaj:

Opublikowano
  • Autor

nie, to na 100% zwykła woda...

temat i owszem jest podobny, jednak ja nie znalazłem jego rozwiązania korzystając z Waszych Koledzy sugestii... teraz już znam skutek, jednak nie znam przyczyny, stąd moja prośba o pomoc:)

!!!!!

problem rozwiązany...

dzięki wsparciu jednego z członków klubu :) Przemo ukłony!! udało się zlokalizować i usunąć przyczyny wycieku z dmuchawy...

otóż w Audi B6 2002 rok przy konsoli środkowej znajduje się odprowadzenie wody przewodem z wymiennika ciepła pod samochód...przewód jest płaski, nie okrągły(to dlatego, by nie deformować dywaników)...i on się zatkał...nadmiar wody zamiast lecieć pod auto przelewał się dmuchawą do środka auta... szczególnie na zakrętach, gdy przechył powodował przelewanie się wody kanałami od ogrzewania...wydaje mi się że to jest kluczowe dla właścicieli Audi, że leci właśnie na zakrętach...to eliminuje inne przyczyny...

więc problem rozwiązany...

dzięki wielkie

glechu

bliższe informacje pod nr GG...4506186

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.