Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] piszczy przy skręcie


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

łomatko to nie jest takie proste, chyba dam zarobić kumplowi z serwisu

dzieki spedyt kolejny raz mi pomogłeś :afro:, a taką ksiażkę to ja mam tylko myślałem trochę bardziej łopatologicznie, ale nie podejmę się tego, popatrzę jak kumpel to bedzie robił i nastę pnym razem już sam sobie zmienię :grin:

a że trzeba wachacze górne wypinać to bym nie pomyślał :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łomatko to nie jest takie proste, chyba dam zarobić kumplowi z serwisu

dzieki spedyt kolejny raz mi pomogłeś :afro:, a taką ksiażkę to ja mam tylko myślałem trochę bardziej łopatologicznie, ale nie podejmę się tego, popatrzę jak kumpel to bedzie robił i nastę pnym razem już sam sobie zmienię :grin:

a że trzeba wachacze górne wypinać to bym nie pomyślał :rolleyes:

To jest prostę jak budowa cepa :evil: zdejmujesz starą osłonę najlepiej nożem żeby nie było śladu.

Odkręcasz śrubę od półoski i wysuwasz całość ze zwrotnicy, czyścisz wszystko szmatą, potem zdejmujesz zabezpieczenie od przegubu i wyciągasz cały na zewnątrz, zakładasz osłonę na pólośkę i przegób i smar i skręcasz do kupy całość.Szkoda że nie mieszkasz bliżej to byśmy sie umówili na małego rezospota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po wymianie, przegub wyczyszczony i przepłukany benzynką, zaaplikowany nowy smar, osłona a i tak na rondzie czy zakręcie 90 stopni piszczy :sad:, czyżby to był zwiastun jego rychłego końca, a moze to cos innego piszczy tylko co -coś co jest obciażone skrętem kół hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...