Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zamek od drzwi ciężko chodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeszukałem forum i nic nie znalazłem. Mam taki problem - zamek od strony kierowcy działa dziwnie od jakiegoś czasu. Otwiera drzwi bez problemu, ale aby zamknąć auto trzeba go bardzo mocno przekręcić. Co może być powodem?

Opublikowano
  • Autor

mam centralny, ale bez pilota.

Opublikowano

aby zamknąć auto trzeba go bardzo mocno przekręcić. Co może być powodem?

Mam podobnie z tym, że problem jest i przy zamykaniu. Trzeba naprawdę mocno przekręcić kluczyk żeby zamknąć/otworzyć auto. Dzieje się tak tylko od strony kierowcy. Centralny mam, podobnie jak kolega, na razie tylko w kluczyku bo w pilocie trzeba baterie zmienić.

Opublikowano
  • Autor

ja w ogóle nie ma pilota, muszę założyć, dziś podpiąłem pod VAG i wyskoczyły mi błędy zw. z pompką od centralnego.

Opublikowano

ja w ogóle nie ma pilota, muszę założyć, dziś podpiąłem pod VAG i wyskoczyły mi błędy zw. z pompką od centralnego.

załóż sobie sterowanie z pilota jak ja i masz wszystko z głowy:) a przy okazji domykanie szybek itp:) :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

ja w ogóle nie ma pilota, muszę założyć, dziś podpiąłem pod VAG i wyskoczyły mi błędy zw. z pompką od centralnego.

załóż sobie sterowanie z pilota jak ja i masz wszystko z głowy:) a przy okazji domykanie szybek itp:) :good: :good: :good:

właśnie mam zamiar pod koniec miesiąca to zrobić :) domykanie mam z kluczyka :D

Opublikowano

ja w ogóle nie ma pilota, muszę założyć, dziś podpiąłem pod VAG i wyskoczyły mi błędy zw. z pompką od centralnego.

załóż sobie sterowanie z pilota jak ja i masz wszystko z głowy:) a przy okazji domykanie szybek itp:) :good: :good: :good:

właśnie mam zamiar pod koniec miesiąca to zrobić :) domykanie mam z kluczyka :D

czyli masz jak ja mialem a teraz pik pik i już wszystko zamknięte :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :good:

Opublikowano
  • Autor

no tak, ale mimo wszystko ciekawy jestem czego to moze byc przyczyna.

Zamykając auto poprzez zamek w bagażniku nie mam żadnego problemu - lekko chodzi :)

Opublikowano

no tak, ale mimo wszystko ciekawy jestem czego to moze byc przyczyna.

Zamykając auto poprzez zamek w bagażniku nie mam żadnego problemu - lekko chodzi :)

co ciekawe powiem Ci szczerze że u mnie było tak samo, podejrzewam ze trzeba by było wkładkę wyjąć przeczyścić jakąś naftą i może ty by pomogło plus ewentualne przesmarowanie całego zamka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam się czy psikać jakimś WD40 do zamka czy w ogóle tego nie robić ;)

Opublikowano

ja zrobił bym tak:)

najpierw wd-40 prosto przez czerwoną rurkę :naughty: do wkładki, przepłukał dobrze potem nafta żeby jednak wd wypędzić stamtąd

:tongue4: :tongue4: jak jest tłusto we wkładce to nie dobrze :(

Opublikowano
  • Autor

dzięki, spróbuje jak mówisz :)

Opublikowano

dzięki, spróbuje jak mówisz :)

na pewno nie zaszkodzi :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.