Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Kontrolka paliwa a nie działający FIS


Milczar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam może dosyć głupie jednak dla mnie bardzo ważne pytanie. Czy jeśli nie działa mi FIS (nic się nie świeci itp. - opisywane w innym wątku) to czy zapali się jakaś kontrolka o rezerwie paliwa ? W instrukcji wyczytałem, że taka kontrolka się zapala właśnie na wyświetlaczu FIS. Auto jeszcze nie było tankowane bo mam je dopiero parę dni a wskaźnik już pokazuje "0", jutro podjadę go zalać bo stację mam blisko ale chciałbym wiedzieć na przyszłość dopóki nie naprawie FISu.

Pozdrawiam.

Milczar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz fis popsuty to ci się nie wyświetli, na tomiast jak byłby sprawny to oczywiście będzies miał informacje o tym że kończy ci się paliwo dodatkowo może toważyszyć krótki sygnał dźwiękowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz i tej wskazówce tak bezgranicznie bo w audi głupieją jak szalone. Moja to ma takie chumowy jak zaleję do pełna to jest ok jak wyjeżdzę do 3/4 i zapalę następnego dnia to pokazuje juz tylko 1/2. A jak zapali sie rezerwa na fisie to wskazówką spada do zeraa mimo, że jadę na LPG :polew: Ale jak wskazówką lezy na zerze to i tak mogę jeździć na PB jak zaankuje za 100zł to wskakuje na 3/4. Dzaiłą jak chce, podobno trzeba pływak przeczyściuc ale nie mam za bardzo czasu na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...