Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Trzeszczące odboje


patry(m)k(3)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam problem z trzeszczeniem odbojów na przedniej osi, popryskanie wd-40 pomogło na około 1 tydzień. Z zakupem nowych jest problem, gdyż posiadam zawieszenie gwintowane Ta technix'a ogólnie jest problem z zakupem nowych... zawieszenia sprzedają a odbojów już nie kupisz u nich ech.. Doradca w castoramie poradził mi w spray smar miedziany podobne ma dobre właściwości przylegające itd Czy to będzie dobre wyjście i czy mogę bez wyciągania amortyzatorów go za aplikować ? Może macie jakieś lepsze sposoby/pomysły za porady z góry dziękuje. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie mam problem z trzeszczeniem odbojów na przedniej osi, popryskanie wd-40 pomogło na około 1 tydzień. Z zakupem nowych jest problem, gdyż posiadam zawieszenie gwintowane Ta technix'a ogólnie jest problem z zakupem nowych... zawieszenia sprzedają a odbojów już nie kupisz u nich ech.. Doradca w castoramie poradził mi w spray smar miedziany podobne ma dobre właściwości przylegające itd Czy to będzie dobre wyjście i czy mogę bez wyciągania amortyzatorów go za aplikować ? Może macie jakieś lepsze sposoby/pomysły za porady z góry dziękuje. :good:

mam ten sam problem

ale w okresie zimowym to normalne i jak jest wilgoć to tez

tez śmigam na takim gwincie ta-technix i sie do tego przyzwyczaiłem, raczej to nie odbojniki trzeszcza tylko sama sprężyna bo jest mocno zaciśnięta,jaką masz glebę?? bo ja mam -50mm, smar miedziany nie jest dobry do tego ja używam smaru białego w spray i jest rewelka

zauważyłem tez jak duzo jeżdżę to nie mam problemów z trzeszczeniem

wydaje mi sie ze to sprężyny maja taki urok a zwłaszcza gdy jest zimno i wilgotno

pamiętaj że gwint ma tendencje to wydawania róznych dziwnych odgłosów zimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba u mnie też w granicach rozsądku -50 dzięki za rade jutro mechanik zabiera się za wyjęcie zawiechy to będziemy działać a drażniące to jest strasznie ech.. jak stary tapczan :polew: do tego czasami przeskakuje mi sprężyna w prawym amortyzatorze przy manewrach parkinkgowych ale tylko czasami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...