Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Trzeszczące odboje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie mam problem z trzeszczeniem odbojów na przedniej osi, popryskanie wd-40 pomogło na około 1 tydzień. Z zakupem nowych jest problem, gdyż posiadam zawieszenie gwintowane Ta technix'a ogólnie jest problem z zakupem nowych... zawieszenia sprzedają a odbojów już nie kupisz u nich ech.. Doradca w castoramie poradził mi w spray smar miedziany podobne ma dobre właściwości przylegające itd Czy to będzie dobre wyjście i czy mogę bez wyciągania amortyzatorów go za aplikować ? Może macie jakieś lepsze sposoby/pomysły za porady z góry dziękuje. :good:

Opublikowano

Jak w temacie mam problem z trzeszczeniem odbojów na przedniej osi, popryskanie wd-40 pomogło na około 1 tydzień. Z zakupem nowych jest problem, gdyż posiadam zawieszenie gwintowane Ta technix'a ogólnie jest problem z zakupem nowych... zawieszenia sprzedają a odbojów już nie kupisz u nich ech.. Doradca w castoramie poradził mi w spray smar miedziany podobne ma dobre właściwości przylegające itd Czy to będzie dobre wyjście i czy mogę bez wyciągania amortyzatorów go za aplikować ? Może macie jakieś lepsze sposoby/pomysły za porady z góry dziękuje. :good:

mam ten sam problem

ale w okresie zimowym to normalne i jak jest wilgoć to tez

tez śmigam na takim gwincie ta-technix i sie do tego przyzwyczaiłem, raczej to nie odbojniki trzeszcza tylko sama sprężyna bo jest mocno zaciśnięta,jaką masz glebę?? bo ja mam -50mm, smar miedziany nie jest dobry do tego ja używam smaru białego w spray i jest rewelka

zauważyłem tez jak duzo jeżdżę to nie mam problemów z trzeszczeniem

wydaje mi sie ze to sprężyny maja taki urok a zwłaszcza gdy jest zimno i wilgotno

pamiętaj że gwint ma tendencje to wydawania róznych dziwnych odgłosów zimą

Opublikowano
  • Autor

Gleba u mnie też w granicach rozsądku -50 dzięki za rade jutro mechanik zabiera się za wyjęcie zawiechy to będziemy działać a drażniące to jest strasznie ech.. jak stary tapczan :polew: do tego czasami przeskakuje mi sprężyna w prawym amortyzatorze przy manewrach parkinkgowych ale tylko czasami :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.