Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moduł Centralnej Ele.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzcie mi poniewaz przymierzam sie do wymiany modulu centralnej ele.

Czy po wlozeniu nowego modulu cos musze zrobic poza przyuczeniem go nowego VINu??

Co nalezy sprawdzic czy bedzie wszystko dzialalo OK (co sie moze wykrzaczyc) ??

Jesli tak to czy ktos moze napisac jak to dokladnie zrobic??!![br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 03:04_________________________________________________Panowie ponawiam pytanie

Opublikowano

kodowanie i przyuczenie vnu powinno wystarczyc

Opublikowano
  • Autor

kodowanie i przyuczenie vnu powinno wystarczyc

a jak to zrobic??? krok po kroku poprosze jak ktos moze...

Opublikowano

podpinasz moduł.Kasujesz błędy. Zmieniasz kodowanie. Wchodzisz w adaptacje.

Przypuzczam że przyuczenie VINu będzie na kanale 81. (Najlepiej podepnij sobie teraz VAGa, wejdz w adaptacje i zobacz czy w kanale 81 będzie chciał PIN).

Wpisujesz wartość, pewnie będzie taka sama jak przy klimatroniku- 26467.

Zresztą Vag sam ją powinien podpowiedzieć.

Wychodzisz ze sterownika i powinno wszystko dzialać

Opublikowano
  • Autor

podpinasz moduł.Kasujesz błędy. Zmieniasz kodowanie. Wchodzisz w adaptacje.

Przypuzczam że przyuczenie VINu będzie na kanale 81. (Najlepiej podepnij sobie teraz VAGa, wejdz w adaptacje i zobacz czy w kanale 81 będzie chciał PIN).

Wpisujesz wartość, pewnie będzie taka sama jak przy klimatroniku- 26467.

Zresztą Vag sam ją powinien podpowiedzieć.

Wychodzisz ze sterownika i powinno wszystko dzialać

no wlasnie nie bylem pewny PINu czy taki sam jak Climatronic...ale co jesli mam Climatronic Premium :kox: :kox: :kox:

Dzieki Siemian :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Przyuczenie VIN-u w module centralnej elektryki w B7 to:

Adaptacja, kanał 081, wpisujemy 46992 test,save.

Opublikowano
  • Autor

Przyuczenie VIN-u w module centralnej elektryki w B7 to:

Adaptacja, kanał 081, wpisujemy 46992 test,save.

czyli jednak inaczej

Sławek :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

no ale tak czy siak jak wejdziesz w kanał 81 to Vag Ci powinien podpowiedzieć kod i tak Ci wczesniej napisałem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.