Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mokra tylna kanapa


redy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam avanta z 2002r. i czy pada czy nie strasznie zaplamiona jest tylna kanapa. Na początku myślałem że gdzieś szybę zostawiłem otwartą ale to nie to.

Jeszcze jedna rzecz nie daje mi spokoju czy w waszych samochodach słychać odgłos przelewającego się paliwa w zbiorniku? Jak ruszę nieco szybciej lub zahamuję to jak nie pierdyknie, jakby ktoś cegłą przywalił w zderzak. Może ktoś przerabiał temat i jest na to jakieś lekarstwo? Gdzie ewentualnie mogła się zebrać woda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze powtarzam nie dawać kluczyków kolega jak chcą iść posiedzieć z panna w samochodzie bo potem plamy :polew: :polew:

a tak na poważnie u mnie w b5 tez słychać paliwko w baku jak sie ostro da w but i przy hamuję :mysli:uznałem to za normalne tobie też tak radzę, po prostu im szybciej się z tym pogodzisz tym szybciej problem zniknie. :kox: :kox:

a podsufitka koledze nie moknie???

może to antena gdzieś przepuszcza i z podsufitki kapie???? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie u mnie w b5 tez słychać paliwko w baku jak sie ostro da w but i przy hamuję :mysli:uznałem to za normalne tobie też tak radzę, po prostu im szybciej się z tym pogodzisz tym szybciej problem zniknie.

W a3 tego nie ma więc to chyba normalne nie jest.

a podsufitka koledze nie moknie???

może to antena gdzieś przepuszcza i z podsufitki kapie????

Podsufitka sucha jak pieprz bo tam anteny nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3nie równa się a4 :wink4: :wink4: wiec pisze ze u mnie też sobie chlubie ale tylko jak mam prawie pełno w baku:) :rolleyes:

a z tą kanapą to ciekawa sprawa przecież to nie ropa?? byś to czuł a a jak myjesz auto to nie widzisz żeby gdzies woda sie przeciskała koło uszczelek :mysli:

kolega długo ma tan samochód??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tą kanapą to ciekawa sprawa przecież to nie ropa?? byś to czuł a a jak myjesz auto to nie widzisz żeby gdzies woda sie przeciskała koło uszczelek :mysli:

kolega długo ma tan samochód??

ropa to to na 100% nie jest

a jeżeli chodzi o samochód to posiadam go od kilku dni

tak się zastanawiam czy czasami pod podłogą nie ma jakiejś wody ale ww miejscu gdzie są dywaniki jest sucho tylko na kanapie w miejscu zgięcia L zaczyna się rozchodzić ta plama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg siedzisko tylnej kanapy,niech ktoś wsiądzie do środka i obserwuje,pozamykaj drzwi i okna,odkręć wodę i polewaj całą tylną część samochodu od przednich drzwi aż po tylną klapę i światła tylne włącznie(polewać trzeba zazwyczaj długo zanim coś się zaobserwuje) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...