Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Czarny sedan AVF


Chuck Norris

Rekomendowane odpowiedzi

- sportowe zawieszenie (s-line) - 1BE

:wink4:, to było w liście wyposażenia, ale wydaje mi się że siedzi niżej niż 1Be (-20mm) albo takie wrażenie sprawia. Stawiałbym gdzieś -30, -35mm jeszcze nie sprawdzałem i na razie nie zamierzam, jeździ się wygodnie nie buja na zakrętach tak jak nie którzy opisują z zawiechą 1Ba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pupa obita, ale lampa już czeka na zamontowanie a termin na zrobienie klapy jest na 30.03, więc na początku kwietnia już zaprezentuje jak to wyszło na szczęście już będzie stała na letnich kołach, potem będę myślał nad zderzaczkiem :kox: :kox: ale to dużo później teraz mam inne zmartwienia. Oznakowanie S- line będzie podejrzewam w kwietniu, o radiu CD nawet nie myśle na razie chyba że trafi się w dobrym stanie za dosyć małą kase, a polerka podejdzie jak się bardziej ociepli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci troche mnie to dziwi...tak fajnie wypasiona skóra do tego a tu grzanych stołków niema...aż szkoda

Grzanych stołków trochę brak szczególnie jak są noce po -15*C, a rano do pracy trzeba jechać.

zawsze mozna dorezac :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka na klapie fajna, nie zdejmuj nawet jeśli to nie ORI, bo wygląda jak ORI :) Poza tym jakbym bliźniaka swojej widział, no za wyjątkiem listwy chrom wokół szyb bo nie mam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ArturB6 :)

Wiem, wiem że wszystko da się dorezać wrclaguna :>

Dzisiaj auto wstawiłem do serwisu (nie ASO, więcej tam moje auto nie postwię) ziomek będzie robił mi generalny przegląd silnika i wymieniał to co jest zużyte lub nie trybi tak jak powinno. Na 100% wiem że będzie kompletnie czyszczone turbo, bo czasami lubiło złapać notlaufa (średnio raz na miesiąc), będę autko odbierać chyba w sobotę. Jak mi się uda to w ten sam dzień (sobota) będzie robiona polerka całego auta. Najprawdopodobniej foty będą w Niedziele. Już się nie mogę doczekać kiedy odbiór autka i jazda próbna.

Jakby ktoś chciał namiary na kolesia (jest b. dobry nie owija w bawełnę, wali prosto z mostu, wiem to z autopsji :naughty:) jego warsztat znajduję się za zalewem w Dobromierzu. Serwis znajduję się na konkretnym zadupiu, ale jak zobaczyłem jakie furki tam zostawiają ludzie to masakra po prostu :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na efekty, kumpel miał w pasku czyszczone turbo i mówi że po tym zabiegu autko się lepiej zbierało, po prostu turbo nie dmuchało w kosmos- tak to określił :cool1:.

Na zadupiu czy nie na zadupiu ważne żeby się znali na tym co robią, też sobie bardzo cenię jak ziomek jeden z drugim walą prosto z mostu a nie ogródkami pierd*** :decayed:

Z chęcią zobaczę tą klapę z tym wgniotem, szpachla :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem wrzucę foty i zrobię opis co było robione :kox:, niestety polerki nie udało mi się zrobić ale jutro ją na spokojnie umyję i wyczyszczę w środku, w końcu po zimie. Zrobię porządne foty z zewnątrz i wnętrza na tyle na ile aparat mi pozwoli (jest do d*py :thumbdown:)

Nie było szpachli :cool1:, a najbardziej cieszę się z czyszczenia turbo, walić tam ryski czy wgnioty silnik się liczy Pany :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane, wszystko ładnie hula :kox: Zrobiony był wgniot z tyłu (bez szpachli całe szczęście) i ogólny przegląd całego silnika oraz wyczyszczenie turbo. Efekt związany z turbo jest odczuwalny przy wyższych obrotach np. 3000, 3500 ładnie się zbiera, wcześniej nie było to tak odczuwalne, ale znowuż nie było tragedii :>. Co ciekawe jak kupiłem auto to robiłem cały rozrząd w ASO VW JODKO w Świdnicy, minęło już chyba półtora roku, a do wymiany był napinacz :kwasny:.

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 14:22_________________________________________________Lepiej późno niż w cale :naughty:. Foty dodane, są na pierwszej stronie, robione kiepskim aparatem ale mniej więcej widać że to A4 B6 :>.

Zdjęcia robione były dzisiaj w trakcie drogi na Rajd Elmot :].

eGYP9.jpg

eH2Or.jpg[/url

mFBMr.jpg[/url

FtMhi.jpg

eHfh9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegę ze Świdnicy :) Audi prezentuje się elegancko. Powodzenia w dalszych modach. Mam nadzieję że kiedyś spotkamy się na spocie lub gdzieś w mieście. Mam identyczną B6 jak Twoja więc łatwo się odnajdziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegę ze Świdnicy :) Audi prezentuje się elegancko. Powodzenia w dalszych modach. Mam nadzieję że kiedyś spotkamy się na spocie lub gdzieś w mieście. Mam identyczną B6 jak Twoja więc łatwo się odnajdziemy

Właśnie widziałem Audice też czarną na bodajże 17", zaparkowana była na trawce, a koło niej była też czarna ale w avancie :cool1:. To moja stała koło bramy, a koło niej mojego kolegi srebrna B5 sedan :>.

Oczywiście mowa tu o strefie serwisowej, która zaczęła się o 19:02.

Można się kiedyś spotkać, Świdnica nie jest aż takim dużym miastem. Nie wiem może znasz kolege po Żarowie jeździ też czarna w sedanie tylko 3.0Q B6 zaje*ista maszyna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ja jestem z Żarowa codziennie parkuje pod urzędem miejskim (taka praca) Wiem że w Żarowie jest kilka b6 ale nie widziałem żadnej 3,0 Q Można by się spotkać i pogadać Teraz ciepło więc warunki sprzyjają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam za bardzo ulic w Żarowie :decayed:. Doszły ramki klubowe, mam nadzieje że dzisiaj je założę :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 13:36_________________________________________________EDIT:

Ramki założone, trzeba było dopasować je do otworów na śruby, ale wszystko się udało :naughty:.

Fajnie to wygląda, bo po prostu są czarne i tyle :tongue4:. Wcześniej miałem srebrno- popękano- czarne, wiec jest dużo lepiej.

jB6_S.jpg

IjrzJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ori, ale planuje zmianę tylko nie wiem na jakie. Wzór rs4 oklepany chciałbym coś fajnego, ale na razie nic nie mogę znaleźć.

Myślałem nad wzorem rs6 c6, takie jak ma Miron, fajnie się prezentują, ale do budy b6 wydawał by się chyba nie na miejscu :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...