Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Usuwanie wgnieceń z karoserii


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka miesięcy temu nad Śląskiem przeszła fala gradobicia. Kilkaset samochodów uszkodzonych między innymi i moje :thumbdown: na szczęście zniszczenia nie były tak duże tylko jeden duży grad uderzył w błotnik ale efekt był następujący

29093335a94926d0med.jpg

chciałem usunąć to u fachowca który wypycha to prętami ale zaśpiewał mi za błotnik 300zł :kox: a drugi 150 ale nie dawał gwarancji że całe zejdzie. Jeździłem tak z pół roku a te wgniecenie ciągle mnie w oczy kuło, aż w końcu potaniał popsa dent :polew: więc wydałem 30zł i kupiłem. Podchodząc sceptycznie zacząłem naprawę błotnika

f08dfd74e06e62b2med.jpg

suszarka oczywiście po to żeby nagrzać błotnik bo temp na dworze tylko 6 stopni :confused4:

4e143e6f04368a14med.jpg

przykleiłem ten bolec nałożyłem urządzenie i o dziwo trochę wyszło :naughty: powtórzyłem czynność 5 razy i oto efekt końcowy 6c60bce227e0e26dmed.jpg d88ab2acfe260b65med.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Panowie nie okłamujmy się jeśli spojrzy się dobrze pod światło to widać delikatne załamanie no cóż ale za 30zł to i tak bajka. Teraz na pewno będą podzielone zdania odnośnie naprawy czy warto było oddać do blacharza czy zrobić samemu. A ja powiem tak, gdybym miał auto 2, 3 letnie to nie zastanawiał bym się tylko od razu oddał ale mając starsze auto wydanie 1500zł za całą naprawę to chyba dość dużo :gwizdanie: AAAAAAAA i jeszcze jedno ten przyrząd nie wyciąga bardzo małych wgnieceń takich naprawdę bardzo małych po gradzie bo z innymi sobie radzi, żeby potem ktoś nie krzyczał że wprowadziłem kogoś w błąd :tongue4: Ogólnie jestem bardzo zadowolony i nic mnie już w oczy nie drażni :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tego sposobu za małe wgniecenie i nawet co2 tego nie chciało wyciągnąć. Ta metoda działa tylko na duże wgniecenia tak jak na pokazie natomiast wgnieceń po gradzie nie wyciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...