Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Bezpieczniki ?


KAJUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Pierwszy raz występuje na forum, tak że proszę o wyrozumiałość gdybym coś zrobił nie tak. Moje zapytanie ma związek z bezpiecznikami.Na załączonym zdjęciu mam zaznaczone czerwonymi kropkami bezpieczniki, jakie mam zamontowane aktualnie w samochodzie ( od momentu kupna ),prosił bym o opinię co do bezpieczników zaznaczonych trójkącikami,czy nie powinny być zamontowane? Np: bezpieczniki nr. 29,32,34 - sterowanie silnikiem, oraz pozostałe. Generalnie z samochodem nie mam większych problemów poza tym, że jest wyczuwalne lekkie szarpanie, gdy jadę w przedziale 1800- 2000 obrotów.Czy to może być wpływem braku bez. 29,32,34? Na razie nie mam dostępu do samochodu

(leżę-grypa), tak że nie mogę zrobić np. logów, ale wasze opinie co do tych bezpieczników może by coś wyjaśniły. Dziękuję za pomoc.

yGuki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko jest ok.jak auto pali itd ,to nie ma co szukać dziury w całym............,co do szarpnięć to nic innego trzeba :vaglogi: bo bez tego niestety nikt nie pomoże.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czyli puste miejsca na bezpieczniki, które według rozpiski odpowiadają za

" sterowanie silnikiem", są bez znaczenia? Może by ktoś zerknął u siebie czy w tych miejscach ma bezpieczniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...