Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Service - nie odlicza czasu i kilometrów


darecki_123

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

koledzy pomozcie, przy zmianie oleju przestawilismy service Vagiem z LL na zwykły serwis co 15tyś i skasowalismy wskazania. Wskaznik pokazuje kilometry i nastepny przegląd jako "---". Jednak po kilku kilometrach powinien zaczać odliczać ?

Przejechalem juz ok 500km a na wskazniku dalej jest "---". Czy wiecie gdzie leży problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie :(

ale ostatnio malo jezdzilem (więcej służbowym), od wymiany mam dopiero ok 500km więc ciężko powiedzieć. [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 09:09_________________________________________________Potwierdzam , równo po przekroczeniu 500km i ponownym wlaczeniu silnika, service wskazuje dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dołączę się do pytania :) u mnie już wyskoczyło, że mam jakieś 28000 km do serwisu :shocked: rozumiem, że mam ustawiony LL ale to nie znaczy chyba, że mam na tym oleju tyle jeździć :) ( może głupie pytanie ale ja jeszcze oleju nie wymieniłem, a poprzedni właściciel wymieniał tuż przed zakupem i dlatego moje zdziwienie, że jest taki długi okres do kolejnego serwisu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dołączę się do pytania :) u mnie już wyskoczyło, że mam jakieś 28000 km do serwisu :shocked: rozumiem, że mam ustawiony LL ale to nie znaczy chyba, że mam na tym oleju tyle jeździć :) ( może głupie pytanie ale ja jeszcze oleju nie wymieniłem, a poprzedni właściciel wymieniał tuż przed zakupem i dlatego moje zdziwienie, że jest taki długi okres do kolejnego serwisu )

Na poczatku jakkupilem fure trez maialem na LL. Wymienilem zaraz olej na "normaly" i ustawilem na przeglady co 15000 km. Oczywiscie nie musisz jezdzic na tym oleju tak dlugo. mozesz go wymienic po przebiegu 15000 i zalac nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...