Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fura spoko, kolor jak mój :good:

Ale co do grila i znaczka S4 to powiem tak... Mając S4, fajnie nakleić znaczek 1.6 , lub nawet te 1.9 TDI, bo potem na światłach pokazujesz, że ta marka ma pazur... ale w drugą strone, czyli znaczek S4 do TDI to już :thumbdown: ... pieniądze które byś na niego wydał, zainwestuj na stacji w paliwo, albo zapas płynu do spryskiwaczy ;)

pozdr

Opublikowano
  • Autor

Fura spoko, kolor jak mój :good:

Ale co do grilla i znaczka S4 to powiem tak... Mając S4, fajnie nakleić znaczek 1.6 , lub nawet te 1.9 TDI, bo potem na światłach pokazujesz, że ta marka ma pazur... ale w drugą strone, czyli znaczek S4 do TDI to już :thumbdown: ... pieniądze które byś na niego wydał, zainwestuj na stacji w paliwo, albo zapas płynu do spryskiwaczy ;)

pozdr

No niby tak ale jak się trafi to nie pogardzę nim :wink4: a że nie stać mnie może na utrzymanie eS to choć tyle będę miał z tego zwierzaka :) kupić eS nie jest problem tylko utrzymać ją to już chyba problem przy dzisiejszych cenach na stacjach

Opublikowano

Fura spoko, kolor jak mój :good:

Ale co do grilla i znaczka S4 to powiem tak... Mając S4, fajnie nakleić znaczek 1.6 , lub nawet te 1.9 TDI, bo potem na światłach pokazujesz, że ta marka ma pazur... ale w drugą strone, czyli znaczek S4 do TDI to już :thumbdown: ... pieniądze które byś na niego wydał, zainwestuj na stacji w paliwo, albo zapas płynu do spryskiwaczy ;)

pozdr

No niby tak ale jak się trafi to nie pogardzę nim :wink4: a że nie stać mnie może na utrzymanie eS to choć tyle będę miał z tego zwierzaka :) kupić eS nie jest problem tylko utrzymać ją to już chyba problem przy dzisiejszych cenach na stacjach

kupić dobra ese to jest sztuka :gwizdanie:

Opublikowano

Znaczek s4 na grillu musi być :good:

Super pablo, bardzo mi się podoba to co robisz z autem. Każdy następny mod powoduje, że Twoja a4 wygląda coraz lepiej.

Jeszcze tylko gleba :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kupić dobra ese to jest sztuka :gwizdanie:

No powiem ci że jakiś problem to nie jest tylko ze oczywiście sporo więcej musisz dać niż normalnie i tak właśnie jest też z kupnem aut jeżeli nie zapłacisz troszkę więcej to nie będziesz miał dobrego autka bo zaraz będzie trzeba dokładać tak jest zazwyczaj moim zdaniem[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 12:56_________________________________________________

Znaczek s4 na grillu musi być :good:

Super pablo, bardzo mi się podoba to co robisz z autem. Każdy następny mod powoduje, że Twoja a4 wygląda coraz lepiej.

Jeszcze tylko gleba :gwizdanie:

Moim zdanie jest takie mieć grill od eS a nie mieć na nim znaczka to tak jak by nie mieć tego grilla wogóle :) dzięki ARMISTEAD za poparcie chociaż ty to rozumiesz he he :) a z autkiem staram się zeby nie zrobić jakieś wioski więc każdy mod jest 10 razy przemyślany :) i dzięki za takie słowa aż miło czytać takie komentarze :> :notworthy: Gleba będzie już za niedługo proszę się nie stresować :)[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 13:04_________________________________________________SZARACZEK ZOSTAŁ SPRZEDANY DO KOLEGI Z FORUM ZOBACZYMY CO ON TERAZ BEDZIE PRZY NIM DZIAŁAŁ :> POWODZENIA CHICO BĘDĘ NAPEWNO CZĘSTO ZAGLĄDAŁ. A U MNIE TERAZ CZAS PRZYSZEDŁ NA B6 ALBO A3 8P JESZCZE NIE JESTEM PEWNY CO DOKŁADNIE ALE ROCZNIK TAK GDZIEŚ 2004 WIĘC ŻYCZCIE MI UDANYCH ŁOWÓW HE HE :>

Opublikowano

to co teraz będzie?

Opublikowano

To była szybka decyzja :decayed:

W najbliższym czasie postaram się zaprezentować wóz wraz z fotkami.

Pozdrawiam i udanych łowów Paweł!

Opublikowano

ale co ???

Opublikowano

Paweł szuka b6 sline lub a3 8l : )

Ja od dziś pomykam jego Szaraczkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Paweł szuka b6 sline lub a3 8l : )

Ja od dziś pomykam jego Szaraczkiem :decayed:

Krzysztof nie 8l bo to stara tylko ja chce 8p :) ale też choruje na b6 s-line :):):) tylko naprawdę musi się trafić jakiś fajny okaz :)

Opublikowano

skoro sprzedany , to nowy właściciel , założy nowy wątek - zamykam :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.