Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wyciek płynu do spryskiwaczy z podsufitki.


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zaniepokojony niskim cisnieniem spryskiwacza tylnej klapy (avant) postanowilem przeciscic dysze - byly lekko zapchane. Pomoglo to ale nieznacznie. Aż tu nagle znalazłem wyciek płynu, pod samą klapą na suficie. Probowałem odsłonić podsufitke i zdjąć boczek ale masakrycznie to szło więc nie chciałem połamać. Zauważylem miejsce wycieku to z węzyka ktory biegnie do tylnej wycieraczki w miejscu gdzie wychodzi z wewnątrz auta a wchodzi do zawiasu klapy - wygląda na to, że zeskoczył wężyk. Widze również ze to jest w tej metalowej ramie miedzy podsufitka a dachem tuz przy swietle stop tylko ze z prawej strony. Jak sie do tego dobrac? Przerabiał to już ktoś?

Pozdrawiam

P.S jeszcze jedno pytanko - z racji tego, że nie moge znaleźć maty grzewczej na internecie do lewego lusterka - Jaką część kupić w aso zeby to zaczelo wreszcie grzac? Samo szkło lusterka wystarczy? Jest ono spojone z mata grzewcza?

Help! :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem tylko umnie wężyk się złamał :wallbash:

rozebrałem tapicerkę klapy

zdemontowałem plastiki osłaniające zawiasy(uwaga bo pękajom zaczepy)

wyciągałem wężyk z klapy do miejsca zawiasa od strony zawiasa

połączyłem go rurkom metalowa najlepiej dopasować z anteny teleskopowej

a na góre naciągłem koszulkę termokurczliwom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty miałeś chyba troche łatwiejszą sytuacje do u mnie ten wyciek nastapil w podsufitce tuz przy klapie - jest tam jakas rama zabezpieczajaca a w srodku niej biegna wlasnie te przewody i węzyki widze tylko przez dziury tego wzmocnienia. Musze ta rame zdemontowac co wiaze sie ze zdjeciem tapicerki tylnego slupka i czescia podsufitki - nieciekawa robota :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...