Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Hamulce S4 - różnice w zawieszeniu A4/S4, rozmiar felg


polo81

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza sprawa - piszę spoza domu i korzystam z uprzejmości obcych ludzi dlatego post w takiej formie (do Adminów - wracam w niedziele lub poniedziałek i wtedy wyedytuję zgodnie z ew wytycznymi lub skasuje)

Otóż tu gdzie jestem przypadkiem zupełnym dowiedziałem się o uszkodzonej S4 (B5) i od słowa do słowa okazało się, że na sprzedaż jest kilka części.

Ponieważ szczególnie zainteresowały mnie hamulce mam do Was pytanie, a nawet dwa:

1. Czy przednie zawieszenie A4 (AEB czyli 1,8TQ) różni się jakimiś szczegółami względem zawieszenia S4 (AGB; przedliftowa)? Pod kątem przkładania hamulców oczywiście.

2. Czy ktoś próbował wkładać tarcze S4 (321mm) w felgi 16 cali? Gdzies na Forum doczytałem się, że jest to możliwe, ale wolałbym potwierdzić osobiście.

PS Jakby ktoś miał zapotrzebowanie na jakieś części to będę wchodził na Forum przed powrotem jeszcze pare razy wiec piszcie tu lub na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego mam zimowe 16" w eSce. Felga ma ET32 16" 7,5" szeroka. Ori audi. Ledwo wchodzi. Od zacisków koło śrub jest ok 5mm odległości. Ale nic nie ociera i jest ok. Podobno jednak nie wszystkie felgi 16" wejdą. Ta uszkodzona eSka mocno przechodzona? Jaki przebieg? Może coś by się przydało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy przednie zawieszenie A4 (AEB czyli 1,8TQ) różni się jakimiś szczegółami względem zawieszenia S4 (AGB; przedliftowa)? Pod kątem przkładania hamulców oczywiście.

Rozstaw śrub mocujących jarzmo w eSie jest większy => trzeba by brac całe zwrotnice od eSy

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...