Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z przyciskami na klimatronicu


karolasterka

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Szukałem odpowiedzi na moje pytanie w szukajce ale nic szczegolnego nie było temu zakładam new teamt. Mój problem polega na tym że nie działają ( nie podswietlają) mi dwa przyciski na klimatroniku a mianowicie strzałka w górę i w dół a przycisk nawiewu centralnego w porządku. Dodam że gdy wcisnę tą strzałkę w górę to wieje mi na szybę ( ale się nie swieci na wyświetlaczu) a gdy na nogi ( strzałka w dół) to ani nie wieje ani nie swieci się kontrolka. i wogóle słabo na nogi wieje prawie wcale. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag :)

problem w tym, że panel klimy jest raczej nierozbieralny i jeśli uszkodzeniu uległ któryś z jego elementów to trzeba wymienić cały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyświetlają się błędy :) Pospisuj co tam się wyświetla i poszukaj na forum co oznaczają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag :)

problem w tym, że panel klimy jest raczej nierozbieralny i jeśli uszkodzeniu uległ któryś z jego elementów to trzeba wymienić cały

nieprawda :no:

sprawdź zimne luty na płytce ( to najczęstsza przypadłość tych paneli), a za podświetlenie w przedliftach odpowiedzialne są takie małe żaróweczki, które kosztują 8zł w IC :decayed: wykręć i kup taką samą :decayed:

poczytaj ten temat :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_panela_klimatronika-t3521.0.html;msg47399#msg47399

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jak znajdę wolną chwilę i spisze te błędy..[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 07:23_________________________________________________a z resztą takie pojęcie jak zimne luty to dla mnie abstrakcyjne pojęcie, nie wiem z czym to nawet sie je... a jak to zrobić to wcale nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z resztą takie pojęcie jak zimne luty to dla mnie abstrakcyjne pojęcie, nie wiem z czym to nawet sie je... a jak to zrobić to wcale nie mam pojęcia

Dlatego poczytaj wątek który wkleił kolega bo tam dokładnie wszystko pisze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie chyba tak :

62,3

15,7

i 13,5 o ile dobrze pamiętam..[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 22:47_________________________________________________te dwa sotatnie to chyba chodzi o klapę na nogi ( fakt nie dmucha mi na nogi) a ta pierwsza wartość? i co mozna z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj kolego szukaj na forum bo na pewno są opisy błędów, z czego one są i jak im zaradzić :good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 22:52_________________________________________________62.3 - czujnik słoneczny ( na środku deski roździelczej chwilowe rozłączenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru dzieki wielkie:) :drinks: a co to wogóle ten czujnik słoneczny i do czego służy i jak sie dobrać do niego i naprawić będzie szybciej może mi podpowiesz będzie szybciej[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 07:30_________________________________________________Panowie mam jeszcze pytanie, gdzie u mnie jest silniczek od klapy na nogi? od strony kierowcy czy pod schowkiem bo szukałem i co temat to inaczej jest napisane... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru dzieki wielkie:) :drinks: a co to wogóle ten czujnik słoneczny i do czego służy i jak sie dobrać do niego i naprawić będzie szybciej może mi podpowiesz będzie szybciej

Czujnik który mierzy jak mocno świeci słońce przez przednią szybę i dostosowywujący moc nawiewu klimy jak jest na auto żebyś się nie usmażył w aucie :) ale jak się do niego dobrać to niestety ci nie powiem bo nigdy tam nie grzebałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru :drinks: a jak z tym silniczkiem od klapy na nogi co pisalem wiesz coś?

Niestety też słyszałem różne opinie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj jednak po stronie kierwocy za pedałem gazu, dojście b. kiepskie i nie wiem jak wykręcić dwa wkręty bo tam dojścia nie ma i żaden śrubokręt się nie mieści[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 16:36_________________________________________________i jak nikt nie wie czym można odkręcić te wkręty od tego silniczka?? dojście jest marne i nie wim co z tym zrobic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź (pożycz, kup) taki śrubokręt co się wygina i na pewno tam dojdziesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...