Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AMX] Szarpie podczas jazdy


NOKIA62

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam nastepujacy problem w piatek autko stalo na dworze 24h i gdy w sobote odpalilem to troche trwalo zanim doszedl do siebie ze tak powiem ale jak sie nagrzal to bylo ok, wiec chcialem jechac do domu ale nagle zaczelo cos szarpac, przerywac nie wiem jakiego slowa uzyc. na luzie jest wszystko ok wkreca sie prawidlowo itd ale gdy tylko rusze to zaraz szarpie i z kazdym biegiem wyzszym to szarpanie jak by bylo mniej odczuwalne ..... myslalem ze moze dzis jak troche mroz puscil sie naprawi ale nic dalej jest tak samo..... co to moze byc panowie palec, kopulka ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam nastepujacy problem w piatek autko stalo na dworze 24h i gdy w sobote odpalilem to troche trwalo zanim doszedl do siebie ze tak powiem ale jak sie nagrzal to bylo ok, wiec chcialem jechac do domu ale nagle zaczelo cos szarpac, przerywac nie wiem jakiego slowa uzyc. na luzie jest wszystko ok wkreca sie prawidlowo itd ale gdy tylko rusze to zaraz szarpie i z kazdym biegiem wyzszym to szarpanie jak by bylo mniej odczuwalne ..... myslalem ze moze dzis jak troche mroz puscil sie naprawi ale nic dalej jest tak samo..... co to moze byc panowie palec, kopulka ?????

rozumiem, że bez różnicy benzyna/gaz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bez roznicy

:vaglogi:

miałem podobne objawy również zimą tyle że w zeszłym roku... okazło się że świece do wymiany :gwizdanie: sprawdz u siebie kable zapłonowe dla spokojności, czy nie ma przebicia teraz jest ciemno więc na pewno zobaczysz musisz tylko ściągnąć te osłonki plastikowe z silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale na luzie jest dobrze i nic nie drzy tzn wkreca sie idealnie jak by wszytko dzialalo poprawnie tylko w czasie jazdy szarpie......... dodam ze swiece ostatnio zalozylem nowe tylk oze moze od tego mrozy by jedna padla ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie Sprawdź paliwo czy nie ma wody, może są kryształki lodu w paliwie ja wlałem dodatek STP usuwający wodę z paliwa i jest dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie Sprawdź paliwo czy nie ma wody, może są kryształki lodu w paliwie ja wlałem dodatek STP usuwający wodę z paliwa i jest dużo lepiej

na gazie ma to samo więc odpada :gwizdanie:

no tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...