Treść opublikowana przez przemo86
-
Wymina rozrządu w 1.8T
Dzięki wielkie za namiary Hopek cena bardzo przystępna za niego...
-
Wymina rozrządu w 1.8T
Tylko że jest tu mały haczyk, też dzwoniłem do Aso właśnie w P-niu, zapytałem czy oby na pewno wszystko jest w tym komplecie, pan z którym rozmawiałem wszystko jeszcze raz sprawdził i powiedział że nie ma hydr. tłumika drgań a sama rolka do niego:facepalm: więc po podliczeniu ten niby komplet + tłumik drgań miał kosztować około 1060zł. Z termostatem też sie pewnie zajeb...skoro mówicie, że w AVJ-cie siedzi ten z obudową...
-
Wymina rozrządu w 1.8T
Dzwoniłem do ASO cena za komplet rozrządu u nich to 1060zł. jeśli oddamy starą ori pompe wody (bez st. p. wody dopłata ok. 400zł. ). Napinacz do tego modelu jest mechaniczny ze sprężyną . Termostat 101zł., niby zwykły bez obudowy plastikowej. Pierwszą wymiane rozrządu robią przy 120tys. km. *Zamienniki Komplet/zestaw ina : mech. napinacz z rolką + hydr. tłumik drgań z rolką + pasek gates + p.wody skf 586zł z rabatem - normalnie 648zł.
-
Wymina rozrządu w 1.8T
Ten napinacz paska jest zwykły mechaniczny czy też jakaś hydraulika jak w przypadku tłumika drgań ? No i jakie ceny takiego zestawu bez termostatu? Myslałem o zestawie ina (rolki+ tłumik drgań) + p. wody skf + pasek conti ...
-
Wymina rozrządu w 1.8T
Witam Tak jak w temacie przymierzam się do wymiany rozrządu w mojej A4; w poniedziałek zostawiam autko u mechanika. Pytanie co wchodzi w skład kompletnego rozrządu, bo co sklep to inaczej mówią, a o cenach nie wspomne od 500zł do 1000zł. Jedni też twierdzą że jest tam tylko hydrauliczny tłumik drgań + rolki + p.wody + pasek... inni znowu że hydr. tłumik drgań + hydr. napinacz rozrządu + rolki itd. Pytanie też jaki siedzi u mnie termostat bo dzisiaj jeden mi zaproponowali za 350 zł w jakiejś plastikowej obudowie Silnik 1.8T AVJ 150km. 2002r. Z góry dzięki za pomoc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam więc jak panowie spotykamy sie w M1 na parkingu przy mc ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkiego dobrego dla córeczki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam prezesa cześć jak tam leci ? jakoś leci... wszystko po staremu co u ciebie ? zlot w Pile jest jeszcze aktualny? ten o którym mowiliśmy na spocie z ekipą z kuj. - pomorskiego...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam prezesa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widze że mamy już info nt zlotu ogólnego... a poruszaliście może na ostatnim spocie temat zlotu w Pile który jak dobrze pamiętam Madas zaproponował ? czy to już nie aktualne ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota...było :kox:
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
sondy są przed katami, wiec nie ma problemu po wycince
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
m.in. spawaniem plastików ...lakierowaniem nie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dam Ci znać po robocie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też sprawdzałem z ciekawości czy jest coś takiego i nie widze... to jest element zderzaka czy nadkola ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba go jeszcze pomalowac bo jest w czarnym kolorze...lakiernik dopiero za dwa tygodnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a płynie pod znakiem błota i chlapy, masakra do tego jeszcze zderzak od eski rozwaliłem, został na krawężniku na spocie byłem [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 19:42_________________________________________________siema wicek co tam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam o quwa widze ze zdrowo Ci walnął dobrze że Ty wyszedłeś z tego cało... jeśli chodzi o części/koszty to napewno nie będzie tanio chyba że uda Ci sie znaleźć gdzies jakiegos dawce...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota koledzy i koleżanki- [B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
widze ze kolejna audiola bedzie ubrana w 19-sto calowe fele- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja maila to już wysłałem 11 lutego i do dzisiaj nie dostałem żadnej odpowiedzi...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dzwoniłem dzisiaj i powiedzieli że można sie zapisać dopiero na 28 lutego (na 8.45)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzwoniłeś do nich? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00