Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszyskich klubowiczów :a4fan:

Krótki opis mojej A4 i zmian jakie przeprowadziłem

*autko sprowadzone ze Szwajcarii

*rocznik 1999 po lifcie

*wyp. wnętrza s-line

*kolor srebrny

*silnik 2.8 30V AMX

*napęd quattro

WYPOSAŻENIE:

*ESP

*klimatr.

*4 jaśki

*fotochrom

*podgrzewane fotele / lusterka

*el. szyberdach

*pompowane fotele

*el. szyby / lusterka

*xenony + spryski

*duży fis

*tempomat

*scyzoryk na full opcji :decayed:

*reg. kierownicy

*wnętrze skóra / drewno

ZMIANY JAKIE DOKONAŁEM W SWOJEJ NIUNI TO:

*emblemat A4 z klapy out :decayed:

*klubowe ramki pod tablice rej. thx wicek :good:

*kierunkowskazy w błotnikach A4 8E0

*katy out

*tłumik końcowy Ulter

*zderzak przedni S4

*progi S4

*dolne listwy drzwi / błotników S4

*dokładka tylnego zderzaka pomalowana w kolor nadwozia

*zawias gwintowany supersport

*felgi 19 wzór RS4 B5

*opony bridgestone RE 050A 235/35

*wszystkie szyby black

*adapter mp3 do ori radia

W PLANACH:

*grill s4

*chromowane obwódki zegarów

*zmiana koloru podświetlania licznika z czerwonego na biały

*może jakieś audio

*naprawa skrzypiącego fotela kierowcy :kwasny:

KILKA FOTEK

72448096c370c671med.jpg

f3427704537644ffmed.jpg

c7c9134f46a0589b.jpg

43dbce86d147a1d6med.jpg

9da2deafccd5a373med.jpg

12dcb4d391385513med.jpg

19d3e5d8dcc8a9e3.jpg

Opublikowano

Witam wszyskich klubowiczów :a4fan:

Chciałbym wam zaprezentować swoją A4

No to zaprezentuj..., tzn jakies fotki :)

Chciałbym wam zaprezentować swoją A4

*wyp. wnętrza s-line

s-line..., to co konkretnie :przebiegly:

Opublikowano

bogate wyposazenie :) i daj wiecej zdjec normlanie a nie w podpisie

Opublikowano
  • Autor

bogate wyposazenie :) i daj wiecej zdjec normlanie a nie w podpisie

komp mi się zawiesił :decayed:

Opublikowano

Piekna :)

Opublikowano

Piekna :)

taka jak trza :good: :good: :kox:

Opublikowano

Mmm... :slina: Swietna bryczka :naughty: No i ten silniczek :good: Dobry zakup powodzenia w modach i niech cie nie zawodzi :notworthy:

Opublikowano

grubo :good:

z ciekawości spytam masz może jakiś filmik jak ona brzmi po wycince katów i zmianie tłumika?

Opublikowano
  • Autor

grubo :good:

z ciekawości spytam masz może jakiś filmik jak ona brzmi po wycince katów i zmianie tłumika?

będzie w przyszłym tygodniu :naughty:

Opublikowano

grubo :good:

z ciekawości spytam masz może jakiś filmik jak ona brzmi po wycince katów i zmianie tłumika?

będzie w przyszłym tygodniu :naughty:

powiedz tylko czy jest duża różnica? :>

Opublikowano
  • Autor

grubo :good:

z ciekawości spytam masz może jakiś filmik jak ona brzmi po wycince katów i zmianie tłumika?

będzie w przyszłym tygodniu :naughty:

powiedz tylko czy jest duża różnica? :>

dzwięk jak dla mnie :good::kox:

lepiej zbiera się z dołu :naughty:

Opublikowano

grubo :good:

z ciekawości spytam masz może jakiś filmik jak ona brzmi po wycince katów i zmianie tłumika?

będzie w przyszłym tygodniu :naughty:

powiedz tylko czy jest duża różnica? :>

dzwięk jak dla mnie :good::kox:

lepiej zbiera się z dołu :naughty:

no to bedę musiał też przykombinować :>

naprawdę śliczna bestia :good:

Opublikowano

bogate wyposazenie :) i daj wiecej zdjec normlanie a nie w podpisie

komp mi zawieche załapał :decayed:

he he spoko no teraz opis idelany i furka niezly kozak :hi:

Opublikowano

długo masz swoją lalę? jakieś problemy z nią miałeś?

Opublikowano
  • Autor

l

długo masz swoją lalę? jakieś problemy z nią miałeś?

kupiłem ją niecałe 13 m-cy temu

mam tylko kłopot z napinaczem hydraulicznym w lewej głowicy :kwasny: a tak reszta do tej pory :good:

Opublikowano

l

długo masz swoją lalę? jakieś problemy z nią miałeś?

kupiłem ją niecałe 13 m-cy temu

mam tylko kłopot z napinaczem hydraulicznym w lewej głowicy :kwasny: a tak reszta do tej pory :good:

a co ci się dzieje dokładniej? [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:03_________________________________________________i co to masz za przycisk po lewej stronie koło kierownicy bo ja niemam nic takiego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

l

długo masz swoją lalę? jakieś problemy z nią miałeś?

kupiłem ją niecałe 13 m-cy temu

mam tylko kłopot z napinaczem hydraulicznym w lewej głowicy :kwasny: a tak reszta do tej pory :good:

a co ci się dzieje dokładniej?

zdarza się czasem że nie napina tak jak należy łańcuszka łączącego wałki i wtedy troszke hałasuje[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:07_________________________________________________ten na desce? regulacja świateł... na pewno masz :cool1:

Opublikowano

Napewno nie ma bo po II lifcie przenieśli tam regulację świateł :wink4:

Opublikowano

aha luzz mam ale w innym miejscu bo mam wersje przedliftową :tongue4::disgust: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.