Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Napewno nie ma bo po II lifcie przenieśli tam regulację świateł :wink4:

faktycznie nie spojrzałem na rocznik :tongue4: przed liftowe miały chyba po prawej stronie kierownicy jak dobrze pamiętam :mysli:

Opublikowano

na środku konsoli, koło przycisku do świateł awaryjnych :wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:26_________________________________________________a byłeś może na hamowni sprawdzić kunie?

Opublikowano
  • Autor

na środku konsoli, koło przycisku do świateł awaryjnych :wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:26_________________________________________________a byłeś może na hamowni sprawdzić kunie?

u nas tylko ośki hamują z tego co wiem :confused4:

Opublikowano

ciekaw jestem jaki by ci wyszedł wynik

Opublikowano
  • Autor

ciekaw jestem jaki by ci wyszedł wynik

pewnie ze 180ps :polew: po tylu latach coś tam na pewno zdechło :decayed:

myśle że bez katów pod 200 będzie miała :naughty:

Opublikowano

moja teraz na standardzie ma ponad 2 paczki kucyków :)

Opublikowano

Ladna ale do S4 to jej czegos brakuje, wiec pozostan przy A4 :good:

zdarza się czasem że nie napina tak jak należy łańcuszka łączącego wałki i wtedy troszke hałasuje

Ta usterke powinienes jak najszybciej usunac, bo moze sie to bardzo zle skonczyc....

Opublikowano
  • Autor

Ladna ale do S4 to jej czegos brakuje, wiec pozostan przy A4 :good:

zdarza się czasem że nie napina tak jak należy łańcuszka łączącego wałki i wtedy troszke hałasuje

Ta usterke powinienes jak najszybciej usunac, bo moze sie to bardzo zle skonczyc....

niestety brakuje motorowni w postaci 2.7bit :gwizdanie:

używka napinacz już czeka :naughty:

Opublikowano

2.8 q manual :kox:

miłej jazdy bokami :)

Opublikowano

Podoba mi sie... na taka chetnie zamienilbym swoja. Zamiast drewna poszukalbym dekorow z S4 (carbon).

Opublikowano

- silnik :good:

- wnętrze :good:

- wyposażenie :good:

- felgi :good:

Opublikowano

Felgi masakra, ale chyba ciężko dostępny towar, widziałem tylko 18' i 20' chętnie bym je od Ciebie odkupił.

Opublikowano

grubo :good:

z ciekawości spytam masz może jakiś filmik jak ona brzmi po wycince katów i zmianie tłumika?

będzie w przyszłym tygodniu :naughty:

powiedz tylko czy jest duża różnica? :>

dzwięk jak dla mnie :good::kox:

lepiej zbiera się z dołu :naughty:

:hi:

Zgadzam się po wycięciu kata Vka ciągnie już od dołu aż miło co potwierdzam u siebie :kox:

Furka :good: podoba mi się i zmiany jakie dokonałeś, środek niezły wypasik tylko drewno mi trochę nie leży ale to już kwestia gustu :)

Zarzuć fotki jej tyłka :wink4:

Powodzenia w dalszych modach :good:

Opublikowano

Fura :good:

niema jak V :kox:

ciekawi mnie dlaczego skoro są xenony i spryski to masz regulację świateł? bo jakby xenon to światła są samopoziomujące i niema regulacji

(tak myślałem) były takie wersje albo zakładałeś xenony? :gwizdanie:

i jeszcze jedno pytanie, po wycięciu Kat zrobiło się głośniej w aucie? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Fura :good:

niema jak V :kox:

ciekawi mnie dlaczego skoro są xenony i spryski to masz regulację świateł? bo jakby xenon to światła są samopoziomujące i niema regulacji

(tak myślałem) były takie wersje albo zakładałeś xenony? :gwizdanie:

i jeszcze jedno pytanie, po wycięciu Kat zrobiło się głośniej w aucie? :rolleyes:

zgadza się, ori xenon sam się poziomuje... zakładałem hid-y 6000k, spryski są w oryginale :wink4:

jest troche głośniej w środku ale przy normalnej jeździe do zniesienia :naughty:

Opublikowano

czekamy na filmik z tego jak mruczy wydech :>

Opublikowano
  • Autor

czekamy na filmik z tego jak mruczy wydech :>

postaram się coś skręcić :decayed: i w weekend zapodam link-a

jaki przebieg ma twoja niunia?

Opublikowano

grubo :good:

z ciekawości spytam masz może jakiś filmik jak ona brzmi po wycince katów i zmianie tłumika?

będzie w przyszłym tygodniu :naughty:

powiedz tylko czy jest duża różnica? :>

dzwięk jak dla mnie :good::kox:

lepiej zbiera się z dołu :naughty:

słyszałem dzwiek musze przyznac :good:

Opublikowano

czekamy na filmik z tego jak mruczy wydech :>

postaram się coś skręcić :decayed: i w weekend zapodam link-a

jaki przebieg ma twoja niunia?

niby 176tys hehe

widzę że dość sporo osób ma V-ke a nie tylko uturbieni :tongue4::good:

Opublikowano

czekamy na filmik z tego jak mruczy wydech :>

postaram się coś skręcić :decayed: i w weekend zapodam link-a

jaki przebieg ma twoja niunia?

niby 176tys hehe

widzę że dość sporo osób ma V-ke a nie tylko uturbieni :tongue4::good:

Vka robi swoje :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.