Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AMX] Szarpie podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam nastepujacy problem w piatek autko stalo na dworze 24h i gdy w sobote odpalilem to troche trwalo zanim doszedl do siebie ze tak powiem ale jak sie nagrzal to bylo ok, wiec chcialem jechac do domu ale nagle zaczelo cos szarpac, przerywac nie wiem jakiego slowa uzyc. na luzie jest wszystko ok wkreca sie prawidlowo itd ale gdy tylko rusze to zaraz szarpie i z kazdym biegiem wyzszym to szarpanie jak by bylo mniej odczuwalne ..... myslalem ze moze dzis jak troche mroz puscil sie naprawi ale nic dalej jest tak samo..... co to moze byc panowie palec, kopulka ?????

Opublikowano

witam

mam nastepujacy problem w piatek autko stalo na dworze 24h i gdy w sobote odpalilem to troche trwalo zanim doszedl do siebie ze tak powiem ale jak sie nagrzal to bylo ok, wiec chcialem jechac do domu ale nagle zaczelo cos szarpac, przerywac nie wiem jakiego slowa uzyc. na luzie jest wszystko ok wkreca sie prawidlowo itd ale gdy tylko rusze to zaraz szarpie i z kazdym biegiem wyzszym to szarpanie jak by bylo mniej odczuwalne ..... myslalem ze moze dzis jak troche mroz puscil sie naprawi ale nic dalej jest tak samo..... co to moze byc panowie palec, kopulka ?????

rozumiem, że bez różnicy benzyna/gaz ?

Opublikowano
  • Autor

tak bez roznicy

Opublikowano

tak bez roznicy

:vaglogi:

miałem podobne objawy również zimą tyle że w zeszłym roku... okazło się że świece do wymiany :gwizdanie: sprawdz u siebie kable zapłonowe dla spokojności, czy nie ma przebicia teraz jest ciemno więc na pewno zobaczysz musisz tylko ściągnąć te osłonki plastikowe z silnika

Opublikowano
  • Autor

no ale na luzie jest dobrze i nic nie drzy tzn wkreca sie idealnie jak by wszytko dzialalo poprawnie tylko w czasie jazdy szarpie......... dodam ze swiece ostatnio zalozylem nowe tylk oze moze od tego mrozy by jedna padla ....

Opublikowano

no ale na luzie jest dobrze i nic nie drzy tzn wkreca sie idealnie jak by wszytko dzialalo poprawnie tylko w czasie jazdy szarpie.........

skrzynka w automacie?

Opublikowano
  • Autor

manual

Opublikowano

manual

proponuje podjechać do mechaniora i podpiąć pod kompa :mysli: być może sonda poleciała :confused4: najpierw vag

Opublikowano
  • Autor

no dobra cos bede myslal bo tak nie da sie smigac

Opublikowano

Miałem podobnie Sprawdź paliwo czy nie ma wody, może są kryształki lodu w paliwie ja wlałem dodatek STP usuwający wodę z paliwa i jest dużo lepiej

Opublikowano

Miałem podobnie Sprawdź paliwo czy nie ma wody, może są kryształki lodu w paliwie ja wlałem dodatek STP usuwający wodę z paliwa i jest dużo lepiej

na gazie ma to samo więc odpada :gwizdanie:

Opublikowano

Miałem podobnie Sprawdź paliwo czy nie ma wody, może są kryształki lodu w paliwie ja wlałem dodatek STP usuwający wodę z paliwa i jest dużo lepiej

na gazie ma to samo więc odpada :gwizdanie:

no tak :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.