Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Błąd 00519


goldi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam taki błąd 1 Fault Found:

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)

28-00 - Short to B+

z tego co wiem to jest Czujnik ciśnienia w kolektorze dolotowym - G71 ktoś może mi to prościej wytłumaczyć auto normalnie się zachowuje ma moc nic się nie dzieje dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary błąd nie jest bo 15 tyś kilometrów temu wykasowywałem inspekcje serwisową a dzisiaj zapaliła mi się wymiana oleju także chciałem wykasować a że w tym roczniku tylko vagiem to sprawdziłem błędy przy okazji ,a jakieś objawy tego błędu mogą być :) dzięki za tak szybką odpowiedz :good:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 19:18_________________________________________________Dobra skoro nikt mi nie jest w stanie pomóc to sam odpowiem sobie i mam nadzieje że pomogę innym

po konsultacji ze specjalistą okazuje się że turbo przeładowuje i faktycznie dzisiaj mi odćieło przy 3 tyś na dwie sekundy moc można temat zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 19:18_________________________________________________Dobra skoro nikt mi nie jest w stanie pomóc to sam odpowiem sobie i mam nadzieje że pomogę innym

po konsultacji ze specjalistą okazuje się że turbo przeładowuje i faktycznie dzisiaj mi odćieło przy 3 tyś na dwie sekundy moc można temat zamknąć

a wystarczyło użyć szukajki :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_blad_519_co_to_moze_byc-t57072.0.html;msg612462;topicseen;highlight,00519#msg612462

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki używam szukajki za czym założę nowy temat jako stary klubowicz i sympatyk w klubie audi 80 bo też posiadam ale tego nie znalazłem dzięki :)[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 20:38_________________________________________________Temat można zamknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...