Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrzad b5 1.8 5v 1996


alien-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytankoodnosnie rozrzadu w piatek rano zdech mi silnik przy ruszaniunie wiedzialem co sie stalo poludniu zaczolem dumac szukac mechanika oczywiscie wszyscy zajeci poza tym mam male zaufanie do tych paprochow wiec zaczolem sam na poczatek zdiolem oslone rozrzadu i szok pekla dzwigienka tlumika drgan.Normalnie sie zalamalembo wiem co to oznacza .Glowicy jeszcze nie zdejmowalem bo jeszcze sie ludze ze moze nic sie nie stalo bo byl na wolnych obrotach .Ale do rzeczy ,moj rozrzad jest starego typu czyli tlumik drgan ma taka lapke przykrecana do rolki nigdzie tego nie ma juz bo podobno to bylo wadliwe i adi to wymienialo na gwarancji ja mialem chyba pecha. dostepne na rynku rozrzad jest po modyfikacji i pytanie czy moge go do siebie zalorzyc bo tamto jest juz nie osiagalne dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to sie wiaze z innym paskiem tj. 152-153 zęby? Faktycznie mialem ten sam problem, tlumik drgan w I fazie podobno byl awaryjny i zostal zastapiony innym napinaczem i innym paskiem. Poszukaj na forum, bo watek byl juz poruszany. Wymieniales rozrzad bez tlumika drgań!!!?

Tu jest ten wątek:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=889.msg11098#msg11098

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...