Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z tiptronic


clericgrammaton

Rekomendowane odpowiedzi

Otóz mam nastepujacy problem a4 1.8t Q, wczoraj zawiesilem sie lekko autem na malej górce, nie moglem wyjechac to lekko dalem po garach...i od tamtej pary wyswietlil mi sie tryb awaryjny i wszystkie biegi podswietlone...mam tylko 3 biegi...przy zmianie z D na R jest niesamowite silne szarpniecie autem...nie moge rowniez zmienic manualnie biegu ani przy kierownicy ani lewarkiem...kladlem sie pod auto to nie ma zadnego wycieku ani uszkodzenia(lekkie zarysowanie obudowy)...dzisiaj rowniez auto na wolnych obrotach zaczelo nierowno pracowac...normalnie to 1,2,3 ładnie wchodza...co to moze byc za przyczyna bardziej cos z softem czy mechaniczne uszkodzenie:(...dodam ze uzylem szukajki wiec prosze nieodsylac... normalnie swieta super od wczoraj, czlowiek nerowy bo boi sie zeby skrzynia nie padla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie masz s4 - to tak woli sprostowania

niepozostaje ci nic jak podlaczenie VAG-a[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 16:26_________________________________________________niekoeniecznie masz uszkodzenie mechaniczne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da się jakoś zresetować ten tryb serwisowy? ogólnie mowiąc jak powrócić do normalności? ma ktoś użyczyć Vag'a w Przemyślu?[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 17:21_________________________________________________rozwiązałem swój problem odnosnie trybu awaryjnego w skrzyni...otoz vag pokazywal blad czujnika swiatel stopu...po zmianie tego czujnika okazalo sie, ze dalej wchodzi w tryb awaryjny...nastepnie vag zaczal pokazywac problem z przelacznikiem wielofunkcyjnym f-125...jest to sterownik w skrzyni...ktory wlasnie odpowiedzialny byl za tryb awaryjny skrzyni...ale najlepsze jest to, ze nie siadl ani sterownik ani czujnik tylko..... urwalo mi kable od wlasnie wyzej wymienionego przelacznika f-125...po polutowaniu kabli niunia smiga jak ta lala...chwała Bogu ze nic powazniejszego...takze z mojej strony radze najpierw vag pozniej kanał...

btw odradzam "magikow" z quick service w Przemyślu...banda nieuków, ktorzy tylko pieniadze biorą a samochod zostawiaja w jeszcze gorszym stanie, niż był przed wjazdem na warsztat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...