Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy ten zestaw halogenów podpasuje???


cingular

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko a mianowicie czy zestaw z tego linku :

http://moto.allegro.pl/item838964870_audi_a4_99_01_halogeny_z_kratkami.html

podpasuje w zderzak przed liftowy, swojego avanta mam z 96 roku w dziale "warsztat" znalazłem wątek o rzezaniu halogenów w zderzak sprzed liftu ale trochę dużo z tym zabawy, nie da się jakoś prościej ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bardzo, chyba że przetrzesz szlak, ale chłopaki robili właśnie tak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...głównie zastanawia mnie czy kształtem to podpasuje bo mocowania zrobi się nowe, szczególnie w miejscach gdzie jest halogen żeby tam w rogu szpary nie było bo resztę to by się spasowało czy to ze starych czy z tego właśnie kompletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dzięki odezwe się do chłpaków i podpytam może uda się to zrobic jakos prosciej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montując taki zestawik zasłonisz cały intercooler, także trzebabyłoby rezać otwory w tych kratkach, i zrobić prowadnicę na intercooler :good:, temat przerabiany nie raz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem że to aż taka różnica - w ori te listewki i tak są pełne (bez otworów) - rozumie, że lewe nadkole też masz z eski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych przedliftowych kratkach są dziury :wink4:

no to mnie zaskoczyłeś (jutro idę zdjąć kratkę i zobaczyć czy na pewno ori bo u mnie nie ma dziur - oczywiście myślę o lewej bo w prawej dziury mam). Przy okazji zobaczę czy będzie odczuwalny wzrost mocy jak zdejmę tę kratkę (co prawda nie powinien być zbyt duży ale zobaczymy ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziury sa od strony kierowcy :wink4:

bo tam jest IC , z drugiej strony jest zabudowany bo jest tylko haczyk do ciągnięcia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm co tu duzo pisac, jezeli chodzi o hallogeny to nic ori, ani dydykowanego do a4 tdi nie dostaniesz, pozostaje albo rezanko albo swiatla do jazdy dziennej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji to lewa strona jest właśnie od strony kierowcy (no chyba że macie z angli coś sprowadzone ;0 )

osobiście to chyba bym wolał powiercić te dziury w tych kratkach z allegro z halogenami niż rezać jak w warsztacie (trochę dużo pracy). Po za tym trochę bym się wkurzył jakbym spędził tyle czasu przy ich rezaniu i ktoś je w nocy zakosił (bo czasami kleją się do rąk co poniektórym łajzom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślisz ze jak założysz te z allegro to nikt Ci ich nie ruszy :disgust:

i takie też się kleją ale przynajmniej mniej roboty przy nich (a cena podobna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście to chyba bym wolał powiercić te dziury w tych kratkach z allegro

moimzdaniem tak byłoby najlepiej , najmniej pracy a kasa ta sama :good:

no i wiesz ze pasuje P&P bez zadnych rzeźb :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego OT, kolega się pytał czy da się to zrobić bez tak dużego rezania, no i mu odpowiedzieliśmy, nie widzę żadnego OT :good:

chill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...