Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odpala i gasnie-szukam problemu[1.8 ADR 125 KM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nie tak dawno zaczelo sie dziac cos niepokojacego w mojej Niuni :a4fan:. Odpala bez problemu i zaraz gasnie tak jak by odcieto zaplon. Czasami odpala za II razem a nawet za III. Niewiem dokladnie czy zawsze ale tak mi sie wydaje, ze na zimnym silniku nie mam tego problemu. Prosze o pomoc pozdrawiam

Opublikowano

Immo? poszukaj na forum, bo ten temat był wałkowany wielokrotnie

Opublikowano

A przekręć kluczyk i sprawdź czy przed odpaleniem miga kontrolka z samochodzikiem (od immo) jeżeli tak to nie masz co odpalać, bo odpali i po 2-3 sek zgaśnie (immobiliser). Włóż kluczyk drugi/trzeci/setny raz i jak nie będzie migać odpal, jeżeli wtedy zabangla to na 100% immo i musisz zavcząć przeglądać 'Warsztat' i dłubać....

Opublikowano
  • Autor

kontrolka od immo swieci sie i jak zgasnie odpalam fure i za chwile gasnie. czytalem pare postow wlasnie o immo i niestety juz sam nie wiem co mojej niunce dolega :sad: ( musze dokladnie przeleciec forum cyba ze ktos ma jakies pomysly co to moze byc??????)

Opublikowano

sprawdź Vagiem jakie masz błędy, powinien pojawić się "Zablokowany sterownik". Wtedy wiadomo, że immo padło.

Opublikowano

włóż kluczyk, odczekaj aż zgaśnie, poczekaj jeszcze chwilkę (czy nie miga, poczekaj np 10-20 sekund) i jak nie miga odpalaj, jeżeli wtedy zgaśnie to raczej nie immo

Na VAG-u błędy:

-Zablokowany sterownik (engine start blocked by....)

-Za słaby sygnał z kluczyka (signal from ... too low)

Opublikowano

xxxWIELKIxxx po sprawdzeniu tak jak koledzy MorgothDBMA i Kaziu_Wichura radzą okaże się że to immo w Warsztacie jest opis naprawy

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.30

Opublikowano

Tez ostatnio walczę troche z immo

Dorobiłem kluczyk (scyzoryk) o mocniejszym sygnale i na razie problem znikł (ale pewnie tylko chwilowo)

Opublikowano
  • Autor

b]spedyt[/b]swietnie opisaes ta naprawe immo przeczytalem wszystkie watki i po obejrzeniufotek chce zabrac sie do pracy z tym ze jak kolega MorgothDBMAtwierdzi ze jesli nie miga kontrolka od immo(a poprostu gasnie) powinno byc wsio dobrze. Silniczek powinien odpalic a u mnie wlasnie kontrolka gasnie i jak odpalam za chwile jest taka rekcja jak po odceciu zaplonu. A u Ciebie spedyt jak bylo kontrolka gasla czy mygala?? bo faktycznie moze to nie immo jest przyczyna dolegliwosci mojej Niunki :a4fan: kumpel cos mi mowil o przepustnicy ( zwracam sie z pytaniem czy moze to moze byc problemem w mojej A4??) pozdrawiam

Opublikowano

jak po włożeniu kluczyka i przekręceniu zapłonu odczekasz dajmy na to minutę i NIE miga kontrolka od immo to to raczej nie jest immo....

U mnie od razu wiem kiedy immo zablokuje, miga kontrolka i nie mam co nawet odpalać, wyciagam kluczyk i wkładam znowu i na ogół to wystarcza, kontrolka juz nie miga i odpalam i jest gitara... Teraz mam mocniejszy kluczyk i problem (od 3 dni) ustapił

U Ciebie w takim razie to chyba nie immo

Opublikowano

może być i przepustnica problemem. Może być i miliard innych winowajców więc może koniec wróżenia z fusów i kolega zdecyduje się na Vaga, dobrze? Vag jest po to żeby ułatwiać diagnostykę a nie dla ozdoby. Więc kolego nie zabieraj się za co co nie musi być winowajcą tylko sprawdź błędy.

Opublikowano

U mnie kontrolka migała

Opublikowano
  • Autor

ok ok :cool: za chwilke jade do mechanika na tescik Vag-iem. jak wroce opisze usterke pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam ja mam to samo kontrolka gasnie i tak jak odpale to po chwili rozlancza zaplon O CO CHODZI??? :wallbash:

Opublikowano

Jak przeczytałeś dokładnie cały temat to wiesz, że trzeba sprawdzić samochód vegiem, a po sprawdzeniu błędów można coś wywnioskować.

Wygląda to na problem z immo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.