Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nareszcie moje wymarzone Audi A4 ;) :D


Gość rafal_1983r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafal_1983r

Witam Serdecznie

W końcu udalo mi sie zakupic to wspaniale autko jakim jest Audi A4 b6 :> Posiadam go od godziny czasu i jestem jeszcze w szoku heh :shocked::kox:

Jutro wymiana filtrow i oleju oraz paska rozrzadu...

Napiszcie proszę co można byłoby jeszcze w tej audicce zmienic?, modyfikowac?, przyznam ze jak na razie mam tylko w planach:

- przyciemniane szyb

- mysle trochce nad tylnimi lampami led,

- aaa i nad radyjkiem z wysuwanym lcd

...no zobaczymy :)

4244991194_19afcc8a82_o_d.jpg

4244991272_dbc1253b0b_o_d.jpg

4244217477_f69c5d4d7d_o_d.jpg

Dziękuję z góry za wszelkie sugestie...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to go trzeba doprowadzić do porządku, czyli przełożyć kierownicę na właściwą stronę :angry:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal_1983r

Najpierw to go trzeba doprowadzić do porządku, czyli przełożyć kierownicę na właściwą stronę :angry::polew:

heh dziekuje za rade ale nie trzeba :wink4: Będę nim jeździł poki co wyłącznie w Angli, ale na pewno postaram sie tez kilka razy odwiedzić Polskę i mam nadzieje ze nie ominie mnie VII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska :) A jakieś bradziej z precyzowane propozycje? :rolleyes:

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam pasek chcesz wymienic :?: sprawdz historie auta..... kiedy byl robiony przeglad :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie - jest :good:

Szybki jak najbardziej można ściemnić.

Następnie poszedłbym w większe koła (18') i lekką glebę - tam za wodą chyba macie niezłe drogi, więc pogorszenia komfortu nie odczujesz, a optycznie auto poprawi się mooooocno.

Ściągnąłbym też sobie oznaczenie modelu i silnika z klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal_1983r

sam pasek chcesz wymienic :?: sprawdz historie auta..... kiedy byl robiony przeglad :cool1:

Mam całą historie nawet serwis był robiony przez caly czas w AUDI. Na dobrą sprawe to wystarczy tylko filtry i olej bo pasek był wymieniany 5000 mil temu ale przy okazji mozna zrobić :rolleyes: na pozostałe rezultaty muszę poczekać do jutra kiedy będzie podłączony do komputera i mam nadzieje ze nie bedzie niespodzianek :blink:

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal_1983r

A tak poważnie - jest :good:

Szybki jak najbardziej można ściemnić.

Następnie poszedłbym w większe koła (18') i lekką glebę - tam za wodą chyba macie niezłe drogi, więc pogorszenia komfortu nie odczujesz, a optycznie auto poprawi się mooooocno.

Ściągnąłbym też sobie oznaczenie modelu i silnika z klapy.

Elegancko, szybki na pewno zrobie :) tylko przy okazju zapytam: na ile % najlepiej ściemnić? Wiem ze w UK przód może miec max 30% ale zastanawiam sie czy w tyle zastosować to samo, czy jednak lepiej zwiększyć % hmmm nie mam pojecia jak to bedzie wygladalo w praktyce? :no:

Te aluski co mam nie są zle ale... można pomyslec nad 18 bo jednak efekt końcowy robi wrażenie. Własnie zacząłem przeglądać Audi A4 na tym forum i znalazłem przepiękne 18 :shocked:

4245080268_c8997971c2_o_d.jpg MASAKRA! :> :> :>

Co do dróg to rzeczywiscie nie można narzekać :)

Zlikwidowanie tych oznaczeń na tylnej klapie o których wspomniałeś to też nie glupi pomysł :good:

Super! Podziękował za cenne informacje :)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie - jest :good:

Szybki jak najbardziej można ściemnić.

Następnie poszedłbym w większe koła (18') i lekką glebę - tam za wodą chyba macie niezłe drogi, więc pogorszenia komfortu nie odczujesz, a optycznie auto poprawi się mooooocno.

Ściągnąłbym też sobie oznaczenie modelu i silnika z klapy.

Elegancko, szybki na pewno zrobie :) tylko przy okazju zapytam: na ile % najlepiej ściemnić? Wiem ze w UK przód może miec max 30% ale zastanawiam sie czy w tyle zastosować to samo, czy jednak lepiej zwiększyć % hmmm nie mam pojecia jak to bedzie wygladalo w praktyce? :no:

Te aluski co mam nie są zle ale... można pomyslec nad 18 bo jednak efekt końcowy robi wrażenie. Własnie zacząłem przeglądać Audi A4 na tym forum i znalazłem przepiękne 18 :shocked:

4245080268_c8997971c2_o_d.jpg MASAKRA! :> :> :>

Co do dróg to rzeczywiscie nie można narzekać :)

Zlikwidowanie tych oznaczeń na tylnej klapie o których wspomniałeś to też nie glupi pomysł :good:

Super! Podziękował za cenne informacje :)

Pozdrawiam...

heheh widze że moje aluski prezentujesz :good: :good: :decayed: :decayed:

co do przyciemnienia szub.. kazde nowsze auto ma juz fabrycznie sciemnione szyby o 20kilka % to jest niezauważalne ale jednak..

ja mam u siebie ściemnione dodatkowo folią tył 35% przód 25% jak chcesz to sobie podejżyj.. zreszta jak widze moje autko juz widziales..

Ja te felgi 16" co masz teraz na audiolce mam założone na zimowych oponkach i jest to dobra alternatywa na zime :good:

Ty masz w tym aucie xenonki czy mi sie wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal_1983r

niezla fura ....porób troszke zdiec ze srodka i witam kolejnego angola w klubie:)

Dzieki :) Widze ze kolega chyba wie gdzie jest Milton Keynes :> ... postaram sie jutro popstrykać foteczki i na pewno sie pochwale :naughty:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal_1983r

heheh widze że moje aluski prezentujesz :good: :good: :decayed: :decayed:

co do przyciemnienia szub.. kazde nowsze auto ma juz fabrycznie sciemnione szyby o 20kilka % to jest niezauważalne ale jednak..

ja mam u siebie ściemnione dodatkowo folią tył 35% przód 25% jak chcesz to sobie podejżyj.. zreszta jak widze moje autko juz widziales..

Ja te felgi 16" co masz teraz na audiolce mam założone na zimowych oponkach i jest to dobra alternatywa na zime :good:

Ty masz w tym aucie xenonki czy mi sie wydaje?

Tak mi sie coś wydawało jakby tez szybki byly troszke przyciemnione :> ale jednak jest to malo widoczne tak jak piszesz. Owszem widziałem twoją furke jest REWELACYJNA, zauwarzylem tez twoje tylne lampy led, masz zupelnie inne niz tutaj widzialem i musze przyznać ze prezentuja sie znacznie lepiej, ciekawe czy w uk takie dorwie(nie chce mi sie czekac do Kwietnia jak będę w pl:tongue4:).

Musisz mi zdradzić sekret gdzie takie alusy można dostać i z ciekawości na jakie koszty bym sie narażał :>

Wracając do tematu przyciemniania szyb to jednak na zdjeciach tego dokladnie nie zobaczysz jak na live, wiec to mi jeszcze mało podpowiada :)

Odnośnie twojego pytania, zgadza sie xenonki są na pokladzie, ogolnie piekna sprawa :)

Dzieki wielkie, pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mi zdradzić sekret gdzie takie alusy można dostać i z ciekawości na jakie koszty bym sie narażał :>

nieoryginalne kupisz nawet ponizej 1000zl za 18"

:)

na internetowych aukcjach typu ebay lub allegro

etc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal_1983r

Milton Keynes

kawalek dosc spory ode mnie ja mieszkam pod londynem w weybridge

No prosze nie dawno bylem w twoich okolicach oglądać samochód heh ale zbieg okoliczności, z tego co pamiętam to na navi miałem 60mil i cos mi swita ulica tam gueens road... :)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te felgi kupilem w sklepie http://www.alufelgiopony.pl/ mają tam oryginalne MAM8 nie są to żadne repliki z plasteliny.. a płaciłem.. lekko ponad 2tys zł...

Repliki tak jak pisał Nowak_zg znajdziesz dużo taniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal_1983r

Ja te felgi kupilem w sklepie http://www.alufelgiopony.pl/ mają tam oryginalne MAM8 nie są to żadne repliki z plasteliny.. a płaciłem.. lekko ponad 2tys zł...

Repliki tak jak pisał Nowak_zg znajdziesz dużo taniej..

Wypas, o to mi chodziło :hi: Interesują mnie tylko oryginały a to i tak cena nie jest wygórowana bo w Angli spokojnie jesteś 600F lżejszy ( okolo 2800zl) i jeszcze jedno pytanko, czy autko masz obniżane pod te alusy? Pewnie dla Ciebie to głupie pytanie bo to widać na zdjeciach ale ja sie kompletnie na tym nie znam (dopiero zagłębiam sie w temat :>) wiec sorka. Ewentualnie jak kosztowna jest taka operacja i co wchodzi w jej skład?

Pozdrawiam...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te felgi kupilem w sklepie http://www.alufelgiopony.pl/ mają tam oryginalne MAM8 nie są to żadne repliki z plasteliny.. a płaciłem.. lekko ponad 2tys zł...

Repliki tak jak pisał Nowak_zg znajdziesz dużo taniej..

Wypas, o to mi chodziło :hi: Interesują mnie tylko oryginały a to i tak cena nie jest wygórowana bo w Angli spokojnie jesteś 600F lżejszy ( okolo 2800zl) i jeszcze jedno pytanko, czy autko masz obniżane pod te alusy? Pewnie dla Ciebie to głupie pytanie bo to widać na zdjeciach ale ja sie kompletnie na tym nie znam (dopiero zagłębiam sie w temat :>) wiec sorka. Ewentualnie jak kosztowna jest taka operacja i co wchodzi w jej skład?

Pozdrawiam...

Pozdrawiam

poszło PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...