Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Oświetlenie tylnej popielniczki


marekg

Rekomendowane odpowiedzi

Czy występuje podświetlana zapalniczka tylna? Patrzę na posiadaną niepodświetlaną i jest zaślepka i mogłaby w tym miejscu być jakaś lampka zamontowana, istnieje taka lampka osobno albo w komplecie z popielniczką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, teraz jednak mam jeszcze większy mętlik w głowie. Przesłona owszem jest, to jest właśnie to ustrojstwo które przypadkiem mi dziś w rękach zostało. Pytanie teraz skąd oświetlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz w swojej udi pkiet oświetlenie to powinna tam być żrówka przy tej przesłonie ale zamontowana na stałe do tunelu natomiast w popielniczne ta przesłona powinna być przeźroczysta. Jeżeli nie masz pakietu oświetlenie to jest na forum osobny temat o tym Wpisz w szukaj pakiet oświetlenie. A podświetlanie tylnej popielniczki jest pociągnięte w tunelu wraz z podświetlaniem podłokietnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz w swojej udi pkiet oświetlenie to powinna tam być żrówka przy tej przesłonie ale zamontowana na stałe do tunelu natomiast w popielniczne ta przesłona powinna być przeźroczysta. [...]

Masz jakąś fotkę tego o czym piszesz? :good: Na stałe do tunelu? Że niby tunel z opcją podświetlenia tynej popielniczki? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przesłona do wersji podświetlonej (popielniczki) kosztuje w ASO 25 złotych i jest na zamówienie, w Polsce tego nie mają dlatego trzeba czekać 10 dni. Jeśli chodzi o samo światełko to niestety w serwisie nie byli mi w stanie pomóc. Jeśli występuje to najprawdopodobniej razem z tylną zaślepką tunelu, te zaślepki były różne, niektóre miały sterowanie grzania foteli na tyle więc może takiej trzebaby szukać. Ja przykleję diodę chyba do tej zaślepki tak żeby trafiła akurat na przesłonę, ale to dopiero jak będę ją miał w ręku bo wstrzymałem się z zamawianiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, występowała z pakietem oświetlenie :wink4:

popielniczka.jpg

FAJNY PROGRAM PODZIEL SIĘ GDZIE ZŁAPAŁEŚ TAKI??

ORI ETKA dostepna dla ASO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie numeru 8E0 863 351D

ale co chcesz wiedziec odnośnie tego numeru ? Jest to oslona listwy świetlnej tak jakby pod climatronickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten numer mam na zaślepce tunelu środkowego, tam gdzie powinna być lampka do tylnej popielniczki.

1DPUOS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się iść teraz tego sprawdzać ale czy popielniczka z przodu jest taka sama jak z tyłu? Bo jak oglądałem moją z przodu to wygląda właśnie bardzo podobnie? :mysli: Więc trzeba byłoby dorezać tylko oświetlenie a wkład popielniczki zakupić taki jak jest do przodu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się iść teraz tego sprawdzać ale czy popielniczka z przodu jest taka sama jak z tyłu? Bo jak oglądałem moją z przodu to wygląda właśnie bardzo podobnie? :mysli: Więc trzeba byłoby dorezać tylko oświetlenie a wkład popielniczki zakupić taki jak jest do przodu. :good:

No coś ty, to zupełnie co innego. Wkładu nie trzeba dokupować, popatrz do działu zrób to sam odnośnie pakietu oświetlenie. Tam właśnie dorzuciłem wczoraj nieco informacji ze zdjęciami. Generalnie wymieniamy tylko blendę z tyłu wkładu popielczniczki, do kupienia osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...