Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Oświetlenie tylnej popielniczki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy występuje podświetlana zapalniczka tylna? Patrzę na posiadaną niepodświetlaną i jest zaślepka i mogłaby w tym miejscu być jakaś lampka zamontowana, istnieje taka lampka osobno albo w komplecie z popielniczką?

Opublikowano

tak, występowała z pakietem oświetlenie :wink4:

popielniczka.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odzew, teraz jednak mam jeszcze większy mętlik w głowie. Przesłona owszem jest, to jest właśnie to ustrojstwo które przypadkiem mi dziś w rękach zostało. Pytanie teraz skąd oświetlenie?

Opublikowano

jeżeli masz w swojej udi pkiet oświetlenie to powinna tam być żrówka przy tej przesłonie ale zamontowana na stałe do tunelu natomiast w popielniczne ta przesłona powinna być przeźroczysta. Jeżeli nie masz pakietu oświetlenie to jest na forum osobny temat o tym Wpisz w szukaj pakiet oświetlenie. A podświetlanie tylnej popielniczki jest pociągnięte w tunelu wraz z podświetlaniem podłokietnika

Opublikowano

jeżeli masz w swojej udi pkiet oświetlenie to powinna tam być żrówka przy tej przesłonie ale zamontowana na stałe do tunelu natomiast w popielniczne ta przesłona powinna być przeźroczysta. [...]

Masz jakąś fotkę tego o czym piszesz? :good: Na stałe do tunelu? Że niby tunel z opcją podświetlenia tynej popielniczki? :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Ta przesłona do wersji podświetlonej (popielniczki) kosztuje w ASO 25 złotych i jest na zamówienie, w Polsce tego nie mają dlatego trzeba czekać 10 dni. Jeśli chodzi o samo światełko to niestety w serwisie nie byli mi w stanie pomóc. Jeśli występuje to najprawdopodobniej razem z tylną zaślepką tunelu, te zaślepki były różne, niektóre miały sterowanie grzania foteli na tyle więc może takiej trzebaby szukać. Ja przykleję diodę chyba do tej zaślepki tak żeby trafiła akurat na przesłonę, ale to dopiero jak będę ją miał w ręku bo wstrzymałem się z zamawianiem.

Opublikowano

tak, występowała z pakietem oświetlenie :wink4:

popielniczka.jpg

FAJNY PROGRAM PODZIEL SIĘ GDZIE ZŁAPAŁEŚ TAKI??

Opublikowano

tak, występowała z pakietem oświetlenie :wink4:

popielniczka.jpg

FAJNY PROGRAM PODZIEL SIĘ GDZIE ZŁAPAŁEŚ TAKI??

ORI ETKA dostepna dla ASO :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Proszę o sprawdzenie numeru 8E0 863 351D

Opublikowano

Proszę o sprawdzenie numeru 8E0 863 351D

ale co chcesz wiedziec odnośnie tego numeru ? Jest to oslona listwy świetlnej tak jakby pod climatronickiem

Opublikowano
  • Autor

ten numer mam na zaślepce tunelu środkowego, tam gdzie powinna być lampka do tylnej popielniczki.

1DPUOS.jpg

Opublikowano

u mnie wygląda to tak:

aac452c56a80e840m.jpg

618263fa3a0e4ef2m.jpg

a popielniczka wygląda tak:

7220398d7a097fbem.jpg

Opublikowano

Nie chce mi się iść teraz tego sprawdzać ale czy popielniczka z przodu jest taka sama jak z tyłu? Bo jak oglądałem moją z przodu to wygląda właśnie bardzo podobnie? :mysli: Więc trzeba byłoby dorezać tylko oświetlenie a wkład popielniczki zakupić taki jak jest do przodu. :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie chce mi się iść teraz tego sprawdzać ale czy popielniczka z przodu jest taka sama jak z tyłu? Bo jak oglądałem moją z przodu to wygląda właśnie bardzo podobnie? :mysli: Więc trzeba byłoby dorezać tylko oświetlenie a wkład popielniczki zakupić taki jak jest do przodu. :good:

No coś ty, to zupełnie co innego. Wkładu nie trzeba dokupować, popatrz do działu zrób to sam odnośnie pakietu oświetlenie. Tam właśnie dorzuciłem wczoraj nieco informacji ze zdjęciami. Generalnie wymieniamy tylko blendę z tyłu wkładu popielczniczki, do kupienia osobno.

Opublikowano

sam sobie sprawdzisz wchodząc na tą stronkę

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.