Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie cb zmiesci sie do schowka pod kierownica?


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam CB Midlanda (48 Plus), niestety jest ono za duze i nie miesci sie w schowku pod kierownica. jaki sprzet moge tam zmiescic? planowalem zamontowac je w drzwiach kierowcy, ale miesci sie tylko bez anteny. gdy przyjdzie antena, radio strasznie wystaje i moze wypasc. moze lepiej zrobic dziure w schowku w drzwiach na wystajaca wtyczke przewodu od anteny i nie szukac innego radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jakie kolwiek radio zmieści się w ten schowek który jest przewidziane na książke serwisową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jakie kolwiek radio zmieści się w ten schowek który jest przewidziane na książke serwisową.

A koledze nie chodzi o ten schowek mniejszy po lewej stronie :?:

uniden 510 albo 520...wchodzi wrzuce zaraz foto

Murzyn, jesli chodzi Ci o schowek ten pod kiero (szerszy) to chyba w Twojej niuni (po lifcie) jest inny i sie miesci ale w naszych raczej nie bo radio by musialo byc ciensze. Wiem bo mam Unidena i mi sie nie chcial zmiescic.

Co do mniejszego schowka z boku to pet3r, ratuje Cie tylko zrobic dziure na wychodzaca antene.

Tez tam chcialem zamoncic ale wlsanie nie podobalo mi sie, ze tak wystawalo, a nie chcialem tam nic dziurawic.

Ja swoje przykleilem do podlokietnika od spodu ale narazie tasmy bylo za malo i lezy tylko pod nim. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam podlokietnika i nie chce tez zeby radio od razu rzucalo sie w oczy. w drzwiach nie moge zrobic dziury, bo dno schowka siega prawie samego progu i tak nic nie zdzialam. a wyciecie wiekszego schowka pod kiera (chodzi o ten, ktory pokazal Murzyn)?? jest on z lewej strony wyprofilowany i dlatego radio sie nie miesci, gdyby tego 'garbu' nie bylo, wydaje mi sie, ze zmiesciloby sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eller,

CZy CB Alan 100 jest dobre czy nie i czy ma wystarczający zasięg, nie ma sumów itp. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jest to pierwsze moje radyjko,mam je od poczatku,ale nie narzekam,w trasie zawsze moge sie dogadac o misiaczki,jest ok,do tego mam antene sirio black ok 1m i jest ok,polecam taki zestawik

Dzięki za te informacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eller,

CZy CB Alan 100 jest dobre czy nie i czy ma wystarczający zasięg, nie ma sumów itp. :?:

radio nie decyduje o zasiegu czy szumach tylko antena...radio ma jedynie sq lub anl czyli takie wyciszaniue szumow. alan podobno jest bardzo awaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio nie decyduje o zasiegu czy szumach tylko antena...radio ma jedynie sq lub anl czyli takie wyciszaniue szumow. alan podobno jest bardzo awaryjny

tez slyszalem takie opinie,ale ja od 2lat smigam z tym radyjkiem i jeszcze nic sie z nim nie stalo,

co do anteny to fakt,czym dluzsza tym lepszy zasieg,odradzam natomiast magnesówki

Alan 18-244 ktora jest czesto na allegro w zestawach,mialem ja kiedys i po miesiacu wywalilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam natomiast magnesówki

Alan 18-244 ktora jest czesto na allegro w zestawach,mialem ja kiedys i po miesiacu wywalilem.

A ja się właśnie nad tym zestawem zastanawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam natomiast magnesówki

Alan 18-244 ktora jest czesto na allegro w zestawach,mialem ja kiedys i po miesiacu wywalilem.

A ja się właśnie nad tym zestawem zastanawiałem.

radyjko ok,ale antene kup inna,mi osobiscie sie podobaja czarne,mam ciemne autko i nie ma zadnych "swiecidelek",zasieg mam ok 7km na swojej metrowej sirio black

polecam abys kupil jakas dluga magnesowke,albo jesli chcesz wywiercic dziure zwykla, ale nie te badziwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radyjko ok,ale antene kup inna,mi osobiscie sie podobaja czarne,mam ciemne autko i nie ma zadnych "swiecidelek",zasieg mam ok 7km na swojej metrowej sirio black

polecam abys kupil jakas dluga magnesowke,albo jesli chcesz wywiercic dziure zwykla, ale nie te badziwie...

Ja też mam ciemne auto a dziury wiercić nie zamierzam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ciemne auto a dziury wiercić nie zamierzam :cool:

wiec polecam zakup dlugiej magnesowki :mrgreen:

ja wywiercilem dziure,poprowadzilem kabel i mam spokoj,a w sumie uchwyt w niczym nie przeszkadza i nie mam obaw przed tym jak Murzyn, pisze ze mi spadnie :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-25, 20:32 ]

Murzyn, zapomnialem o tym,Murzyn, a nie zostaja po nich jakies rysy na lakierze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...