Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Brak sygnału włączonych świateł przy otwartych drzwiach


daniel123

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu jak otworze drzwi przy włączonych światłach nie mam sygnału dźwiękowego, (wcześniej był), również przy włączeniu się rezerwy paliwa tez nie ma sygnału dźwiękowego jak również przy spalonej żarówce, Czy któryś z kolegów miał podobny problem i sobie z nim poradził? moje audi to A4 z 2003r, 1,9TDI 131 PS AVANT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn że padł ci brzęczyk :) było już coś na forum o tym tylko nie wiem czy to było opisane B6 czy B5 ale poszukaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest ten brzęczek w aucie, abym mógł go znaleźć i sprawdzić czy wymienić, czy muszę z tym jechać do serwisu? w serwisie wezmą majątek

kolego brzeczyk jest w liczniku do serwisu nie polecam jechac tam nie ma dobrych fachowcow poszukaj sobie jakiegos eletromechanika to ci go wymieni ja mialem taka sama awarie koles mi to rozebral wylutowal spalony wlutowal nowy i poskladal w jakas 1h wiec nie ma z tym jakis wiekszych problemow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak to jest w B6 ale robiłem ostatnio to w swojej B5 1.9TDI AFN i brzęczyk jest w liczniku. Musialem rozebrać licznik i wylutować brzeczyk. POdpasował idealnie głośniczek ze starej zabawki mojego syna. Z wyglądu był identyczny, coprawda nie sprawdzałem dokładnie jego parametrów tylko sprawdziłem czy działa i go wlutowałem. W sumie ta cała robota zajęła mi jakieś 30 min. Dłużej zeszło się ze znalezieniem brzeczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...