Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie halogeny/światła dzienne w zderzak do A4 '96


rojbert

Rekomendowane odpowiedzi

bry,

zwracam sie z prosba w pomocy wyboru odpowiedznich swiatelek do zderzaka przedniego.

jako ze zamierzam wymienic przednie lampy bosch na zaspolone depo i pozostanie mi wolny kabelek od halogenow chcialem cos zamontowac w zderzak

mam pytanko co Waszym zadaniem bedzie dobrym wyborem

mam na oku halogeny hella decykowane do tego mojego modelu, oraz lampy diodowe

pierwsze sa oryginalnie przygotowane wraz z kratkami typu plug and play

natomiast drugie trzeba samemu zamontowac w starych kratkach

czy ktos sie w to bawil i jaki byl tego efekt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co pokazałeś, to są do jazdy dziennej :wink4:, halo szukaj od lifta, no i trzeba rezać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diody do jazdy dziennej świetnie się prezentują, ale musze się zgodzić z większością, że najlepsze są ori audi = mnóstwo drogie. tanie z allegro nic nie gwarantują - ani skuteczności w dzień, ani efektu wizualnego. z halo u ciebie jak i u mnie - miejsce ograniczone przez intercooler. ja pobawiłem się z wpasowaniem pewnego uniwersalnego gówna i nie jestem zbyt zadowolony. jeśli będę miał możliwość zmienię na te dedykowane, o których mówisz. chyba że wycisnę dość z tego co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym badz razie wies jak ch.... :polew: :polew:

ale co? :gwizdanie:

halo dedykowane do przedlifta też szału nie robią ;(, jedynie rezanie, albo wymiana zderzaka na polift, a o dolot na intercooler bym się nie martwił, przerobić trochę kierownicę powietrza, i wrzucić nadkole od eSki i już jest cool :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co pokazał rojbert to są Ori od s6 :gwizdanie:, te z allegro to wiadomo piece of shit :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym badz razie wies jak ch.... :polew: :polew:

ale co? :gwizdanie:

halo dedykowane do przedlifta też szału nie robią ;(, jedynie rezanie, albo wymiana zderzaka na polift, a o dolot na intercooler bym się nie martwił, przerobić trochę kierownicę powietrza, i wrzucić nadkole od eSki i już jest cool :kox:

no wlasnie tak sie zastanawiam, te ledy z allego to raczej wiadomo marna jakosc no i trzeba cos tam rzezbic i nie wiadomo jaki efekt tego bedzie

natomiast dedykowane halogny hella do A4 wraz z kratkami sa dosc kosztowne (okolo 350z) i tez nie zwlalaja z nog, jedyny ich plus to taki ze nie ma duzo roboty z montazem, ale i wady tez maja w TDI lewa kratka zapodaje powietrze na coolera wiec jak ja zatkamy to moze byc problem z prawidlowa praca silnika

tak czy siak jest dosc duzy dylemat co zrobic aby efekt byl w miare i koledzy z forum nie wytykali palcami :decayed:

a jak wyglada sprawa montazu zderzaka po liftowego w miejsce przedliftowego ?? duzo rzezbienie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: daylighty do B5 :polew:

po co? żeby oszpecić auto...

do Calibry może by i pasowały, ale nie do B-piatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...