Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Poduszki silnika


robertforum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam prawdopodobnie problem z poduszkami silnika. Przy mocniejszym wciśnieciu gazu szarpie silnikiem czuć pod nogami i rzuca wręcz dźwignią zmiany biegów.

Jeśli jadę ze stałą prędkością czuć poprzecznie szarpnięcia. To chyba lewa poduszka silnika ponieważ przy ostrym skręcaniu w prawo w czasie jazdy zwiększają sie wibracje mimo ze nie przyspieszam. nawet jesli to nie poduszki to mimo wszystko muszę wyeliminować ich uszkodzenie. Znacie kogoś kto dobrze zdiagnozuje poduszki ew. fachowo wymieni. Jestem z Sochaczewa więc w gre wchodzi warszawa i okolica. Dziękuje bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna poduszka jest z czujnikiem , znajduje sie tam zel ktory moze sie juz wylal :cool1: jak podepniesz Vaga to wszystko bedzie wiadomo , sprawdz jeszcze dwie rzeczy.

Poduszke od skrzyni biegoew i plecionke przed katalizatorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecionke wymieniłem ,a z żelem to tez słuszna diagnoza bo zaglądając po auto widziałem coś co przypominało żel, coś podobne kolorem i lepkoscią do miodu... jutro sprawdze i dam znać. dzięki.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:39_________________________________________________komputer nic nie pokazał. Ponawiam pytanie o dobrego mechanika który mi sprawdzi poduszki lub co jest przyczyną wibracji.

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 15:08_________________________________________________Witam.

Czy koło dwumasowe można wymienić we własnym garażu przy odrobinie umiejętności ? i std narzędzi ? Czy w AWX było zwykłe koło zamachowe jednomasowe ? Bo tak stwierdzili w jednym z serwisów. A tak wogóle w tych serwisach to często można trafić na chu... który nic nie wie a udaje ze jest inaczej.... dlatego będę robił sam...

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...